Dnes jsme spustili Velkou květinovou soutěž, která na 7 týdnů nahrazuje klasický Věrnostní klub. Proto bychom dnes rádi vyhlásili výherce soutěží, které skončily během víkendu. Jednalo se o selfie tyč od televize E!, dárkový balíček od značky Sunar a dámské vůně Naomi Campbell.

Sunar balíček pro spokojené děti

  • manma
  • petul123

sunar

Sunar complex je vyvinutý podle vzoru mateřského mléka. Obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících právě v mateřském mléce. Vápník a vitamin D podporují růst kostí, mléčný tuk dodává mléku lahodnou chuť. Díky tomu bude mít vaše miminko spokojené bříško, a bude si tak moci společně s vámi užívat šťastné a spokojené chvíle bez pláče.

Více informací najdete na www.sunar.cz


3x parfém od Naomi Campbell vyhrávají

  • bouzina
  • mamkaJa
  • Witchie

ds

Nová vůně od Naomi Campbell zve svou nositelku do zahrady plné květin. Vůně ale nejprve začíná ovocnou svěžestí v podobě citronu a šťavnaté hrušky, které následují květy broskvoně. V srdci vůně se postupně probouzí jasmín, květy pomerančovníku a bavlníku, okouzlující konvalinka a elegantní růže. Uvolňující nádech dokonalosti dodávají v základu vůně fascinující pižmo, uklidňující vanilka a sametová kombinace cedrového a santalového dřeva. Bohemian Garden je autentická, nekonvenční, ženská, romantická a extravagantní. Inspirací pro tuto bohémskou, květinově-ovocnou vůni se staly také bohaté květinové vzory s nádechem elegance. Není divu, velké květiny v intenzivních a jasných barvách jsou ústředním vzorem jarních a letních módních kolekcí.

Složení Bohemian Garden – květinově-ovocná vůně

Hlava: citron, hruška, květy broskvoně

Srdce: jasmín, květy pomerančovníku, konvalinka, květ bavlníku, růže

Základ: pižmo, santalové dřevo, cedr, vanilka

Naomi Campbell Bohemian Garden k dostání v síti drogerií DM, Rossmann a na nezávislém trhu.

Více informací na www.prestigeproducts.cz


Selfie stick od TV E! vyhrávají

  • anet2
  • milča

tycka

Selfie tyče do soutěže věnovala televize E!. Ta včera spustila premiérovou řadu Držte krok s Kardashians, která poběží exkluzivně na E!, kterou můžete najít na O2 TV, Skylinku, T-mobile TV a Nej TV.

DRŽTE KROK S KARDASHIANS

Premiérová řada od 8. května každou neděli ve 20:00 hod exkluzivně na E!

family karda

Reklama