Neskutečná smršť emailů, která přes víkend zahltila náš email nás potěšila, protože značí zájem o špičkovou ČESKOU kosmetiku ESSENTÉ. A kdo že se stal výhercem?

GRATULUJEME:

  • boboven
  • MARIE MATEJKOVA
  • 135evik

krém EssentéEssenté je špičková česká kosmetika, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Její kosmetické přípravky stimulují kožní buňky k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. To přispívá ke správné funkci pokožky, ovlivňuje její zdraví a zabraňuje předčasnému stárnutí. Na kosmetickém blogu najdete tipy, rady a spoustu inspirace, jak správně pečovat o pleť.

Výherkyně soutěže získají Essenté Zklidňující krém, lehký a rychle se vstřebávající krém, který je určený zejména pro problematickou a k akné náchylnou pleť jako účinná prevence zánětlivých projevů. Problematické oblasti ihned zklidňuje, intenzivně hydratuje vysušenou pleť, pomáhá s obnovou běžných funkcí pokožky. Reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu a zmatňuje pleť. Viditelně zlepšuje strukturu pleti. Velmi dobře je snášen i atopickou pokožkou.

logo Essenté

Reklama