Páteční nálada je vždy uvolněnější než ta „týdenní“. Podle všeho i vy jste byli uvolněnější, protože počet „samoloďařů“ byl opravdu veliký. A tak, do třetice všeho dobrého, jsme vylosovali i dalšího výherce balíčku Clean.

A kdo se stává šťastnou výherkyní:

  • Bubi*

Výherkyni gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v dalších hrách a soutěžích.

V balíčku se můžete těšit na: Praktický roll-on do kabelky s vůní Clean Warm Cotton, tělový krém Clean Warm Cotton, skleněný svícen se svíčkami Clean.

clean

Seznamte se se značkou Clean

Cítit závan vůně vaší oblíbené vůně na cizím člověku se rovná tomu, když se na párty objevíte ve stejných šatech jako další host. Je to nepříjemné a navíc – vy jste originál. Můžete být díky vrstvení vůní. Vrstvení vůní je “perfektní možnost pro ty, kteří nechtějí vonět jako ostatní” říká Greta Fitz, ředitelka světového marketingu v Clean Perfume. “Umožňuje najít vůni, která se hodí ke každé vaší náladě a příležitosti”.

Nová vůně Clean Air funguje jako spojovatel, který byl vytvořen speciálně pro vrstvení vůní. Tato vůně přidává čerstvý a květinový základ každé další vůní.

Doporučujeme začít se dvěma vůněmi – silnější a slabší. Například dřevité vůně s květinovými. Květinové vůně bývají ty nejlehčí, proto je Clean Air dobrá volba pro všechny ostatní Clean parfémy.

Silnější vůni vždy aplikujte jako první a ihned na ni aplikujte lehčí vůni. Vklepněte – nevtírejte – vůni do vašich pulsních bodů a užijte si svoji osobní kreaci. Nebo aplikujte dvě vůně na různá místa – na zápěstí a na krk, abyste si pohráli s touto zábavnou kombinací.

Vrstvení také umožňuje přizpůsobit vůni ročnímu období – svěží květinové kombinace pro jaro (Clean Air) a více smyslné vůně pro zimu (Clean Skin).

Parfémy Clean jsou vhodné pro alergiky – neobsahují žádné dráždivé ingredience či látky živočišného původu. Nezpůsobují problémy v souvislosti se slunečním zářením, je ideální pro letní dovolenou. Flakóny jsou z recyklovaného a recyklovatelného skla.

Připomeňte si příjemné momenty Vašeho života s unikátními vůněmi Clean.

Reklama