Někdo z vás se už brzy přenese do sladké Francie. Koho potěší okouzlující vůně, smyslnost a čistá příroda, kterou v sobě ukrývají tradiční výrobky z Provence? Čtěte dál a dozvíte se, komu pošleme balíček se třemi produkty značky MA PROVENCE s vůní pomerančového květu.

MA PROVENCE vás zve k odhalení skutečné podstaty pravého toaletního mýdla Marseille. Okouzlující vůně, smyslnost a čistá příroda - to vše v sobě ukrývají tradiční výrobky z Provence.

Pro dokonalou koupel a hygienu se spojilo klasické mýdlo Marseille s ovocnou vůní svěžího pomeranče. Od pradávna pomeranč udivoval svou charakteristickou vůní. Měkké a sladké tóny jsou vhodné pro citlivou a křehkou pokožku. Toaletní mýdla a sprchové gely Marseille vás osloví svou sladkostí, jedinečností a účinností. Navíc neobsahují chemická barviva, konzervační chemické látky ani silice.

V balíčku naleznete Pravé mýdlo Marseille pomerančový květ (100 g), Tekuté mýdlo Marseille (250 ml) a Pravý přírodní sprchový gel (250 ml).

maprovence

Voňavý balíček získávají:

  • kulihrach
  • vodilulu

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama