Kdo posílí svůj imunitní systém komplexem přírodních látek? Už víme, pro které tři z vás máme Imunitin Orling v hodnotě 1 080 Kč, který ocení nejen zatížení, ale také děti a senioři.

Imunitin obsahuje komplex přírodních látek s vysokou biologickou aktivitou a širokým spektrem imunomodulačních účinků, které se významně podílejí na posílení obranyschopnosti lidského organismu. Vykazuje mnohostranné harmonizační účinky a stimuluje vlastní obranné mechanismy organismu. Zvyšuje nespecifickou imunitu a posiluje specifickou imunitu, zvláště při opakujících se infekcích horních dýchacích cest. Příznivé působení přípravku se projevuje především snížením četnosti nachlazení, zkrácením průběhu běžných onemocnění, urychlením hojivých procesů, odstraněním pocitů únavy a zlepšením stavu pokožky.  

Originální český doplněk stravy Imunitin Orling je vhodný ke komplexní výživě imunitního systému nejen pro zatížené dospělé, ale také pro děti a seniory.

imunitin

Imunitin Orling získávají:

  • hewa
  • Codynka
  • Tamule

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama