Správné čištění je základ krásné pleti a jejího mladistvého vzhledu. Komu s tím pomůže Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face, který je vhodný i pro citlivou pleť? Dárek v hodnotě 1 890 Kč získaly hned dvě z vás!

braun

Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face patří mezi ideální pomocníky, kteří vám dopřejí efektivní čištění pleti. Jde o 100% vodotěsnou pomůcku, která se zabývá dvěma základními kosmetickými požadavky – precizní odstranění chloupků na obličeji a hloubkové čištění pórů.

Dermatology testovaný obličejový epilátor jemně odstraní 4x kratší chloupky než vosk, zatímco obličejový kartáček čistí pleť do hloubky 6x účinněji než manuální čištění.

Každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry. Balení obsahuje kartáček pro velmi citlivou pokožku, peeelingový kartáček a kosmetickou houbička pro aplikaci krémů nebo make-upu.

br3

Více informací na www.braun.com/cz.

Epilátor vyhrávají:

  • barahaj
  • meme

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama