Vlasy teď mohou působit mladistvě v každém věku, a to díky BB krému z expertní vlasové péče Dove Youthful Vitality! Pět z vás můžete tento unikátní vlasový přípravek hned vyzkoušet. Jste mezi nimi?

Užijte si koncentrovanou péči BB krému Youthful Vitality od Dove! Multifunkční BB krém vám přinese 9 benefitů: vlasy vyživí a posílí, ale přitom zůstanou tvárné, jemné, měkké, lesklé, plné objemu, méně krepaté a snáze je rozčešete. BB krém stačí vmasírovat do konečků suchých či mokrých vlasů, oplachování není třeba. V jediném kroku tak své vlasy vyživíte do hloubky, aniž byste je zatěžovaly.

„Zralé vlasy mají celou řadu specifik. V důsledku působení přirozených biologických procesů ztrácí svou pružnost, jejich struktura slábne, stávají se suššími, matnějšími a celkově méně kvalitními,“ říká dermatoložka doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D. „Na druhou stranu však i po čtyřicátém roce mohou být ozdobou každé ženy. Důležitá je správná životospráva, zejména konzumace kvalitních potravin, a volba vhodných kosmetických přípravků. Ideální je ve zralém věku do běžné zkrášlující rutiny zahrnout kromě šamponu i kondicionér a intenzivnější péči v podobě masek, zábalů nebo krémů.“

Expertní pečující řada Dove Youthful Vitality poskytuje komplexní a snadno dostupné řešení pro vlasy žen ve věku 40+.

dove2

Krém získávají:

  • Alenbert
  • pils
  • Ta3
  • Hana Valešová
  • Manka

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama