Dva balíčky produktů francouzské značky Mixa v hodnotě 270 Kč už mají své majitele, jen je odeslat. Kdo se na bojovníky s extra suchou pokožkou může těšit?

mixaFrancouzská značka MIXA vznikla původně v lékárenském prostředí jako kosmetika zaměřená výhradně na citlivou dětskou pokožku. Pro své kosmetické produkty využívá pouze ty nejcennější účinné látky, například Pro-Retinol, mandlový olej, ovesné mléko, vitaminy a další. Výrobky neobsahují nežádoucí dráždivé přísady, jako jsou parabeny, alkohol nebo barviva. Díky tomu je kosmetika MIXA vysoce účinná v péči o pleť a předchází vzniku alergických reakcí. Společnost postupně svůj sortiment rozšířila z výhradně dětských i o pečující produkty pro dospělé s citlivou pokožkou obličeje i celého těla. 

V balíčku naleznete vyživující tělové mléko MIXA Intense Nourishment a krém na ruce a nehty MIXA Anti-Dryness pro extra suchou pokožku.

Balíček vyhrávají:

  • jancaji
  • luci.p

Výhercům gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu. O co se aktuálně soutěží, zjistíte ZDE.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama