Tramtadadá!

xjannickax mi správně napsala, že disko-bába je Madonna. Napsala to správně se dvěma N, takže odpověď je dobře, i když už nezmínila, že včera měla Madonna 48 let. Panečku!

Nejsprávnější odpovědi, které chodily, zněly asi takto: Madonna Louise Ciccone a dnešní den je pro ni významný proto, že se dnes narodila - 16. srpna roku 1958.

Pak se spousta z vás netrefila a psala mi, že jde o Tinu Turner (ale to je přece sexy babička!), není to ani Gába Al-Dhába a úplně nejlepší byly asi také skoro správné odpovědi, že je to někdo, kdo si asi disko-bába říká. Má to prý údajně být… Ale já to otisknu celé, to stojí za to. Jen by mě zajímalo, čím je pro Baboráka včerejšek důležitý.:)))

Vlastním jménem: Jakub Baborák; začátky hraní: 2000; styl: techhouse, techno (příležitostně house a trance); kde hrál: Music Club Posilovna - Mn. Hradiště, divadlo Na statku - Solec, Calypsso - Lysá nad Labem, Liquid - Liberec, Sokolovna - Bělá pod Bezdězem, Rychta - Mladá Boleslav, Free-D bar - Mlékojedy, Syrovanda - Sobotka, Pepicentrum - Velké Karlovice na Moravě, Static - Dolní Bousov, pláž Komárovského rybníka - Branžež, koupaliště - Svijanský Újezd, poděbradské jezero - Poděbrady, Sambuka - Mladá Boleslav a další rezidence: ExDivadlo Na statku - Solec u Mnichova Hradiště. Začátky jeho hraní spadají do poloviny roku 2000, kdy měl možnost poprvé si vyzkoušet práci s deskami a gramofony v jednom undergroundovém stánku na koupališti v obci Bukovina. Postupem času a experimentováním s gramofony převážně doma objevoval houseovou, deep houseovou a tech houseovou muziku. V roce 2001 nachází ideální prostor pro pořádání akcí ve vesničce Solec nedaleko Mnichova Hradiště, kde pořádá ke konci roku svou první klubovou parties. Další residentní parties v ExDivadle Na statku v Solci na sebe nenechaly v následujícím roce dlouho čekat. Za tu dobu si též stihl zahrát ve většině klubech a na klubových akcích s podstatnou částí známějších českých Djs v okolí Mladé Boleslavi a Mnichova Hradiště, kde bývá stálým hostem. V této době ovlivněn vystupováním převážně na techno akcích objevuje i progresivnější hudební styly spolu s technem. V roce 2002 působil produkčně v agentuře "Oh-la-la", kterou po skoro ročním fungování opouští. V září roku 2003 zakládá svou vlastní promotion & booking agenturu “Wonderbeat“, pod níž se stará o booking a propagaci nadějných místních djs. Bývá též hostem tanečního pořadu na rádiu Delta (dnes Kissdelta). Jeho hudební styl by se dnes dal popsat jako energický tech house, melodické a tribal techno s pravidelnými beaty. Rád hraje jakoukoliv melodickou a energickou muziku.

Zíral jsem jako puk.:) Jen netuším, proč byl pro Baboráka včerejšek tak důležitý. Že by poprvé hrál u rybníka?:))

Ale kabelku dostane xjannickax! Díky za účast!

Reklama