V srpnu probíhala soutěž, do které se mohly zapojit maminky se snímky dětí, kterým lezou zoubky. Když leze první zoubek, bývá to velká sláva. Zoubky ale dovedou potrápit, když dětem lezou, bývají s nimi problémy, jako je horečka, pláč, neklid, nechutenství...

Sešlo se nám hodně fotografií a nyní chceme vyhlásit „zubaté“ vítěze fotosoutěže!

Kdo tedy vyhrál? Maminky Martina Relichová a Lenka Michálková se svými snímky dětiček, kterým lezou zoubky. Jako výhru zasíláme krásné měkké muchlací hračky - zeleného slona a růžovou kočičku (Slon je pro chlapečka Martínka a kočička pro malou Elenku, jak nám prozradily maminky v popiskách k fotografiím). Gratulujeme!

Martínek

zoubky

Elenka

zoubky

Ceny

ceny

Partnerem soutěže byla značka Calgel
Calgel® - Aby zoubky nebolely

Calgel® je orální gel, který je určený ke zmírnění bolesti způsobené prořezáváním zoubků. Calgel® obsahuje malé množství lokálního anestetika, které znecitliví bolestivé dětské dásničky. Zároveň působí antisepticky, to znamená, že zastavuje růst choroboplodných zárodků. Malé množství gelu se nanáší přímo na postižená místa, a tím přináší úlevu. Léčivý přípravek Calgel® je určen dětem od pěti měsíců a je k dostání bez lékařského předpisu v lékárně.

Více informací najdete na http://www.lekarna.cz/calgel-1x10gm-zubni-gel/

Calgel, orální gel. Před použitím si pečlivě pročtěte příbalovou informaci. McNeil Products Ltd.,
místní zástupce: Johnson & Johnson, s. r. o., Karla Engliše 3201/6, 150 00 Praha 5, tel. +420 227 012 111
EC_201107051

Reklama