Soutěý o leporelo

Pod článkem Bojíte se, čím bude vaše dítě? Jsme vyhlásili soutěž, ve které jste nám měli do diskuze psát své příběhy na toto téma. Protože došlo k drobnému nepochopení, rozhodli jsme se považovat za soutěžní i příběhy pod novinkou (SOUTĚŽ: Pište nám své příběhy!), která měla na soutěž poutat.

Redakci nejvíce zaujal příběh o hrobníkovi, který nám napsala čtenářka Kebulkaevulka. Tímto jí gratulujeme k výhře!

Kebulkaevulka od nás poštou obdrží: krásnou sadu leporel z nakladatelství C PRESS a nádobu na chlazení vína z kolekce Uno Vino firmy Tescoma.

 

Vítězný příspěvek

Jednou jsme s manželem koukali na odpolední zprávy, byla tam jakási reportáž o pohřební službě, po skončení zpráv mi můj pětiletý syn sdělil, že bude pohřebákem, začala jsem se smát a ptám se ho: „Proč zrovna pohřebákem?“ Odvětil: „Protože až umřeš, budu tě moct odvézt a zadarmo."

Doufám, že ho to přejde, lajnovat mu život nebudu a ani nechci, ale strašně bych si přála, aby byl lékařem a mohl splatit svůj dluh v podobě zachraňování životů tak, jako byl zachráněn jeho život.

Ať už si vybere cokoliv, pořád to bude můj chlapeček, ať je třeba horník, nebo tramvaják. Nikdy v životě ho do ničeho nebudu nutit. Jak říkávala moje paní učitelka: „Jak si kdo ustele, tak si taky lehne."

Co je ale jasné už dnes, je povolání dcery. Bude zápasnicí Sumo, už teď totiž trénuje na chudákovi bráškovi.

Reklama