Milé čtenářky, před dvěma týdny jsme vyhlásili pro vás velmi zajímavou akci - Hledáme tři čtenářky, které s námi budou hubnout (v článku ZDE)! Které tři z vás jdou do toho s námi?

Od minulého pondělka jsme pečlivě pročítali vaše příběhy, na výběru se podílela nejen redakce, ale také odborník, a poslední slovo ve výběru měl zástupce značky Ketodiet.

Omlouváme se za malé zpoždění, ale již máme jasno a vyhlašujeme tři vybrané adeptky, které jsme již oslovili e-mailem, aby nám potvrdily, že nemají žádné kontraindikace a že svědomitě a závazně dodrží vše, co je s projektem spojeno.

Na jaké příběhy se tedy můžete těšit? O jejich vývoji vás budeme pravidelně informovat a spolu s námi budete moci sledovat, jaké úspěchy s hubnutím tyto tři čtenářky budou mít.

hubZde jsou naše tři finalistky:

  • ancee16

Dobrý den, je mi 18 let, už od malinka trpím nadváhou, ve škole jsem se nikdy nevyhnula posměškům a šikaně. Vždy jsem byla terčem třídy, dříve jsem si říkala, že je to prostě dané, že někdo tím terčem být musí, ale teprve na druhém stupni zakladní školy mi došlo, že to tak být nemá a že s tím musím něco udělat. Trvalo mi dlouho, než jsem pro to něco opravdu začala dělat. Dnes chodím sice minimálně každý druhý den cvičit, zkouším si měnit jídelníčky, ale váha mi stále nejde dolů. Stále se držím na tom jednom bodě a nemohu se hnout. Měřím 178 cm a vážím 93 kilo. Opravdu moc ráda bych zhubla, chtěla bych mít mých vysněných 75 kilo. A doufám v to, že jednou tomu tak bude.

  • Vroni77

Jmenuji se Veronika, je mi 37 let a při výšce 183 momentálně vážím 97kg. Jsem absolventkou sportovní třídy, měla jsem atletickou postavu, a to až do nástupu na vysokou školu. Na vysoké jsem přestala sportovat a po narození prvního dítěte (dcery Johany) mi začala váha pomalu stoupat, s malými výkyvy před druhým dítětem (syn Štěpán) se váha stále šplhala nahoru. Před třemi lety po narození mého třetího a posledního potomka (syn Václav) jsem se dostala na neuvěřitelnou váhu 103 kg. Začala jsem se bát zdravotních rizik a začala jsem opětovně sportovat - 3x-4x týdně (spinning, alpining, aquaearobik). A nyní jsem na váze 97 kg, ale ráda bych zhubnula na alepoň 80 kg, i když vím že optimální váha by byla 78 kg. Nejsem žádný dietář, většinou jsem situaci řešila zvýšením sportovních aktivit a lehkou redukcí jídelníčku. Krátkodobě jsem zkoušela Schůdkovou metodu od pí. Mačingové, ve fitcentru mi naordinovali Sacharidové vlny. Budu velmi ráda, když Váš výběr padne na moji osobu, neboť mi tím pomůžete splnit si jeden z mých snů - být zdravá, pružná, sportovní a ještě si dovolit koupit oblečení, které se mi líbí, a to bez trápení ve zkušební kabince...

  • pajda 

Proč bych chtěla zhubnout? Jednoduše - protože jsem tlustá. Problém je ve mně, v mé hlavě. Léta jsem nepřibírala, bylo v podstatě jedno, kolik sním, a tak jsem si zvykla zajídat stres. Mám špatnou náladu? Pomůže tyčinka s čokoládou. Něco se nepovedlo? Dám si obložený chlebíček... když jsme se dozvěděla, že syn je nevyléčitelně nemocný, přibrala jsem víc než deset kilo za rok. Jsem si toho vědoma, ale nedokážu to změnit. A přidat na pohybu taky moc nejde. Kvůli zdravotnímu omezení bych potřebovala někoho, kdo mi bude radit, jak se vůbec hýbat. Díky svému povolání totiž celé dny chodím, a tak mám docela hodně namáhané svaly na nohách, zbytek těla se ale už tak neobtěžuje a nic moc nedělá. Dietu? Měla jsem velký úspěch s Atkinsem, dokonce mi váha vydržela docela dlouho, cca 3 roky, ale po změně zaměstnání a dalších karambolech typu úmrtí v rodině se váha zase zvedla. Teď už dietu nedržím, a vlastně jsem ani nedržela nějakých 8 let. Snažím se nejíst zbytečně, ale moc se to nedaří. Zhubnout potřebuji cca 10 kilo - podle posledních rozborů bych měla vážit 72 kilo, vážím 85. A jestli mám nějakou motivaci? Řekla bych, že bolesti v zádech motivace jsou, a navíc jsem v nové práci docela spokojená a tedy mi vadí, že vypadám jako hroch, jen to přejídání typu „vlak má zpoždění, dám si koblížek“ je pořád tady... Váha 85 kg, věk 48 let a výška 168 cm.

Co vybrané čtenářky nyní čeká? Musí přijet za námi do redakce, kde čtenářky vyzpovídáme a vyfotíme, abyste mohli porovnat, jak vypadají na začátku akce a jaké krásné úspěchy je čekají na konci, za 2-3 měsíce. Každé vybrané čtenářce se bude věnovat jedna naše redaktorka (Saša Stušková, Lucka Paličková a Dana Haklová).

Čtenářky také získají dietní produkty od Ketodiet  www.ketodiet.cz, některé z dárků od redakce (osobní váhu a balíček značky Rexona) a domluví se s odborníkem, jak začít s dietou. O všem vás budeme pravidelně informovat, jejich příběh můžete prožívat s nimi.

Těšíme se na jejich úspěchy a na to, jak i ostatní budou sledovat úspěchy a pokroky vybraných čtenářek.

Vaše redakce www.zena-in.cz

Reklama