Až do nedělní půlnoci jste měli možnost hlasovat pro nejlepší příběh, který odstartuje seriál na magazínu Žena-in.cz.

 

Jistě víte, že se nejedná o žádný obyčejný seriál. Kdepak! Startuje seriál, který budete mít pod taktovkou jen a jen vy sami.

 

Již minulý týden jste se mohli seznámit s příběhy pěti autorů, kteří si dali tu práci a pustili se do napsání prvního dílu, od kterého se bude další děj odvíjet dle vaší fantazie.

 

Všem autorům patří veliký dík, ale bohužel, vítěz může být jen jeden...

Možná jste si již všimli, že ve článku Hlasujte pro NEJ příběh na pokračování! Náš seriál právě startuje! se v okamžiku ukončení hlasování (tj. o nedělní půlnoci) odkryla anketa, která až do této chvíle byla zcela anonymní....

 

A vítěz byl zcela jasný!
S velikou převahou vyhrál příběh čtenářky
LFNikity – a to s počtem 260 hlasů! Gratulujeme!

 

Na výherní příběh se můžete těšit již zítra na našem magazínu a nezapomeňte! Je opět jen a jen na vás, jak příběh LFNikity bude pokračovat!

 

Pokusit se navázat na tuto výherní tvorbu můžete již nyní. Do soutěže budou zařazeny všechny vaše příběhy, které zašlete do středeční půlnoci 22. 06. 2005 na e-mail pribeh@zena-in.cz  a do předmětu mailu uvedete „Příběh“

 

Z došlých příběhů redakce vybere opět 2-5 nejlepších pokračování, která opět budou bojovat o vaši přízeň....

 

Rozhodně si tedy nenechte zítra ujít vydání Žena-in.cz, a pokud si myslíte, že právě vy jste schopna napsat ten nejlepší příběh, který bude navazovat na tvorbu LFNikity, neváhejte a pusťte se do toho!

 

Proč? Třeba proto, že každý příběh s největším počtem vašich hlasů vyhrává krásný dáreček!

 

Pravidla soutěže naleznete ZDE

 

Báječné pondělí vám všem přeje

 

Reklama