V minisoutěži „Víte, kdo jsem?" je jednou z výherkyň Risina. Tady je její horoskop na přání i odpověď na otázku pro Tarot.

Risina se narodila 12. 4. 1961 v 17.50 v Liberci.

Numerologicky jsi šestka. Je to číslo Venuše, a ta je planetou lásky. Šestky jsou přívětivé a mají šarm i přitažlivost. Nepůsobí dusivě a bývají zpravidla oblíbené. Jako klasická bohyně lásky a krásy dbá šestka o svůj zevnějšek. Má ráda vybranou společnost, krásné věci, šperky, zábavu i dobré jídlo. Šestka si umí užívat života se vším, co s sebou nese. Touží po štěstí a ráda by viděla jen to pěkné. Nebezpečím šestek je snaha dělat věci lepší, než jsou, což může někdy působit jako lehkomyslnost.

Jsi Beranice (Skopec). Skopci překypují energií, jedou bez zastavení, mají neuvěřitelný záběr, a pak se najednou stejně akčně svalí na kanape a v pěti sekundách usnou jako špalek. Zkrátka všechno, co berani dělají, má náboj a jiskru. Jsou nositeli energie. Vládnoucí planetou skopců je Mars. Jejich upřímnost je bezelstná, i když někdy bolí.

Ženy Skopci jsou nesmírně obětavé, pokud seznají, že je oběť pro dobro jejich, nebo rodiny. Jsou tímto pověstné. Dokážou odsunout nebo úplně eliminovat svoje potřeby a touhy i pohodlí pro nějaký ideál. Tak, jak jsou tvrdé k sobě, ale umí být i k druhým.
Skopec miluje začátky!

Asc. máš ve Váhách – Znamená to zdrženlivost při navazování známostí a nedůvěru k novým lidem i věcem. Jakkoli se ale hned každému nevrháš kolem krku, nepůsobíš nepříjemně nebo komisně. Jen zůstáváš stranou a zkoumáš daný objekt, dokud je na něm jen jediné zákoutí, kde ještě nemáš jasno. Teprve pak jsi ochotna jej k sobě pustit. Tvoje vystupování je decentní a kontroluješ přísně své chování.

Dsc. máš ve Skopci – budou tě přitahovat energičtí a akční jedinci, kteří projevují sílu osobnosti a u kterých nalezneš jakousi podobnost se sebou. Ráda budeš ve společnosti zábavných lidí, kteří vyzařují lehkost a optimismus. Vytáčet tš bude liknavé chování a nedostatek odvahy.

risJsi hypercitlivá povaha a dokážeš absorbovat  myšlenky a pocity druhých lidí. Tato mimořádná ovlivnitelnost dojmy v rovině nevědomí v sobě na druhé straně skrývá nebezpečí psychické zranitelnosti. Jistě Tě zajímá hudba, poezie a umění vůbec.  Jsi většinou laskavá a soucitná, což vyplývá z Tvojí sensibility vůči pocitům jiných lidí. Jsi ale i snadno zranitelná a můžeš být i náladová.
(Měsíc v Rybách)

Jsi  obdařena výmluvností, pohotovostí a bystrým myšlením. Máš schopnost rychle přemýšlet a plodit originální myšlenky. Ráda debatuješ a argumentuješ. Na věci se ráda díváš z osobního hlediska. Vyhýbáš se  zdlouhavým procesům rozhodování. Někdy může být tahle impulsivnost příčinou toho, že své vlastní ideje nedokážeš sledovat až do konce. Svojí iniciativou a duchem podnikavosti propůjčuješ společenským událostem šarm a lesk. Vyžaduješ velkou míru osobního uznání.
(Merkur a Venuše ve Skopci)

Neplatí pro Tebe žádné rozdíly třídní, rasové anebo náboženské. Obhajuješ sociální a morální hodnoty, které jsou v každém ohledu universální, nestranické a demokratické. Jsi velmi tolerantní a chápeš, že každý člověk nemusí mít stejný životní styl a stejný hodnotový systém. Pokládáš toleranci, respekt a spolupráci za nezbytný předpoklad úspěšného společenského řádu.
(Jupiter ve Vodnáři)

Získáváš si silné, schopné a oddané přátele. Tohle postavení planet také podporuje popularitu a je příznivé pro jednání s nadřízenými a sebevědomé vystupování. V oblasti public relations bys byla obratná a šikovná. Slušela by Ti práce třeba i v reklamě.

Máš v zásadě láskyplný přístup k ostatním lidem, ale  v některých situacích se předčasně stahuješ zpět. Necháváš své nepřátele udělat první krok.
(Slunce a Venuše v 7. Domě)

Žiješ současností. Dáváš přednost takovým oblastem, jako je politika, řízení nebo technika. Do této skupiny osob patří úspěšní političtí vůdci. Politické postoje jsou celkově liberální nebo radikální. Mohla bys mít problém s autoritami, jichž si z nějakého důvodu nejsi schopna vážit, nebo máš pocit, že na svůj post nepatří. Pak bys asi byla velice radikální a akční.
(Mars a Uran v 10. Domě)

Dbáš o osobní hygienu a slušné oblékání. Nesnášíš ve svém okolí nepořádek. Hodně řešíš detaily a Tvoje kritika bude vždy věcná. Ne každý se s tím ztotožní hned zkraje, ale v zásadě Ti později okolí dává zpravidla za pravdu.
(Merkur v 6. Domě  a Neptun ve 2. Domě)

Jsi veselá a optimistická. Tato konstelace propůjčuje krásu a obratnost při sebevyjádření. Máš zřejmě i  umělecké a hudební nadání. Ve druhé polovině života bys mohla mít i dost peněz.
(Slunce konjunkce Venuše)

Tvůj domov je dějištěm čilých intelektuálních aktivit. Lidem, kteří jsou nemocní nebo se dostali do stavu nouze, pomáháš radou i skutkem. Tvůj optimismus je základem Tvého konstruktivního způsobu života. Emocionální přání a jednání většinou sledují určité schéma myšlení.
(Merkur sextil Jupiter )

Mohla bys být v určitých vyhrocených situacích až příliš akční, až agresivní. Může se to projevit i tak, že dřív, než něco promyslíš, budeš konat, nebo mluvit. Protože ale v jádru nejsi zlá, v zápětí se dostaví pocit, že jsi přestřelila a své chyby dokážeš napravit. Tohle postavení Slunce a Marsu v zásadě hodně hovoří o spálení. Prostě tak jako je Slunce životadárné, umí i pálit. No a Mars je válečník. Venuše je tu pak o tom, co se nám líbí, nebo nelíbí.
(Slunce a Venuše kvadrát Mars)

Máš silně vyvinutou intuici a předtuchy. Jsi průkopnicí nových idejí a vynálezů. Zastáváš humanitární názory a postoje. Máš veselou, bujnou povahu, skrývající četná překvapení. Uvedený aspekt ovlivňuje spontánnost, která je důležitá zejména ve výtvarném umění. Ve finančních záležitostech Tě může potkat náhlé štěstí. Ve všem, co podnikáš, se projevuje Tvůj osobní styl. Vyzařuješ spokojenost, kterou jiní marně hledají.
(Slunce a Venuše trigon Uran)

Jsi citově aktivní a máš dostatek vlastní psychické energie. Dokážeš bojovat za správnou věc. Máš i dostatek vůle a činorodosti k tomu, abys realizovala svoji fantazii. Pevné zdraví a dostatek energie Ti umožňují intenzivní prožitky, které na oplátku posilují obrazotvornost a fantazii.
(Měsíc trigon Mars)

Tvé jednání, až na výjimečné situace, vyvolává dojem krásy a půvabu. Máš silně rozvinutý smysl pro spravedlnost, disciplínu a přísnost. Tvá největší ctnost spočívá v nadání pochopit stanoviska druhých lidí. Nebudeš ráda sama.  Cítíš se pak ztracená.
(Váhy v 1. Domě)

Tvá profesní činnost a domácí život jsou navzájem rozmanitými způsoby spojeny. Možná spolupracuješ profesně se svým partnerem.
(Rak v 10. Domě)

Tvoje silná stránka jednoznačně spočívá v tom, že věnuješ patřičnou pozornost druhořadým detailům, kterých si ostatní nepovšimnou. Veškeré Tvé podnikání je v podstatných bodech dobře plánováno a organizováno.
(Panna ve 12. Domě)

Dokážeš si snadno osvojit speciální znalosti a dovednosti, které se hodí při výkonu povolání. Máš patrně aktivní povolání. Toto postavení mají často významné osobnosti v oblasti přírodních a humanitních věd. Vyžaduješ svobodné pracovní podmínky a jsi nejšťastnější, můžeš-li své profesní záležitosti utvářet podle vlastního uvážení. Toto postavení (Měsíc trigon MC) příznivě ovlivňuje úspěchy v kariéře. Máš všeobecné intelektuální nadání.

Manželství má pro Tebe velký význam. Budeš v něm hledat naplnění lásky a štěstí. V osobních vztazích ráda rozdáváš a přijímáš hodně lásky. Máš sexappeal a nemáš žádné potíže s navazováním milostných vztahů. Doma a v kruhu rodiny jsi velmi jemnocitná a dokážeš vytvořit situaci, která se vyznačuje harmonií a bezpečím. Přesto u tohoto postavení bývají v manželství potíže, pokud člověk s Tvými aspekty narazí na partnera, který není schopen vracet stejnou mincí.

Ráda studuješ a cestuješ. Chceš poznávat cizí země a jejich kultury. Možná jsi v čilém spojení s lidmi z dalekých zemí.

Dobře si rozumíš s dětmi, a protože je Tvoje Luna ve vodním znamení, jsi asi i hodně plodná žena. Tvoje děti by měly být kombinací originality a duševní disciplíny.

Zdravotně jsi nervózní a pozor by sis měla dát na dýchací anebo zažívací potíže. Jinak máš ale v zásadě pevné zdraví a dostatek energie.  Tvoje zdraví úzce souvisí se stavem  mysli a s náladou.

Máš hezký horoskop inteligentní, šaramantní a úspěšné ženy.

Teď odpověď Tarotu na Tvou otázku

Soukromě – Zřejmě jsi se soukromě dost stáhla. Jakoby do ústraní. Může se to odehrávat na úrovni podvědomé, ale klidně to může vzít podobu jakéhosi nekomunikování a obrácení se do sebe. Každopádně to byla dobrá volba. Hodně věcí Tě doběhne a hodně Ti toho doje. Vyjdeš odpočatá a duchovně vyrovnaná, což by mělo mít na Tvoje soukromí jen dobrý dopad. Nálada doma se pozvedne a budeš spokojenější.

Možná Tě někdo z rodiny namíchl v oblasti financí. Může jít o hloupou investici, každopádně do ztráty, která je sice nevratná, ale není to konec světa. Nejde o zruinování, jen o epizodu. Jde to do úplného ozdravení, byť částka se nevrátí.

Pracovně se neboj – Máš kolem sebe víc lidí, na které se můžeš spolehnout, než naopak. Všude se najde veš. Pracovně nemáš vůbec špatné karty. V dohledné době máš lepší pracovní vztahy  a více jsou Ti platní muži.

Přeji Ti hodně štěstí, a ať jsi jen spokojená. Zasloužíš si to.

Reklama