Na naší letní grilovací akci jsme testovaly odšťavňovač Tefal Infiny Juice, díky kterému jsme připravily osvěžující ovocné a zeleninové šťávy. V závěru pozdního odpoledne jsme pak vyhlásily tombolu, ve které naše čtenářka Eva zmiňovaný odšťavňovač vyhrála.

Hodnocení odšťavňovače Tefal Infiny Juice

Odšťavňovač, který jsem vyhrála v tombole, jsem hned věnovala své dceři, která si právě zařizuje nové bydlení a novou kuchyň. Moc se jí líbil a měla velkou radost.

Protože je léto a mnoho sezonního ovoce a zeleniny, hned ho vyzkoušela. Hodně sportuje a je pro ni důležité, aby měla přísun vitamínů a minerálů, ideálně z čerstvých surovin.

Vylisovaná šťáva je to, co dokáže ocenit. Předtím používala jen malý mixér, který si ale neporadil s  tvrdou zeleninou.

Díky novému odšťavňovači, který jsem vyhrála, si může dělat čerstvé nápoje každý den.

Moc děkujeme za super výhru

Eva K.

 

Tefal Infiny Juice:

Odšťavňovač Tefal Infiny Juice je založen na technologii studeného lisováníTefal šnekovým lisem. Šetrně a tiše odšťavní všechnu zeleninu a ovoce. Ochutnejte čerstvé a chutné džusy s maximem vitamínů! Nízká rychlost (průměrně 60 otáček za minutu), zajistí, aby vám ovoce a zelenina nezhnědla, tedy nezoxidovala, a získalo se více chutné šťávy.

  • Až 2x více čerstvé šťávy*
  • Až 2x více antioxidantů*
  • Až 25% více vitamínu C*

* (v porovnání s nejvýkonnějším odstředivým odšťavňovačem Tefal ZN65)

Odšťavňování formou šnekového lisu Tefal Infiny Juice je velmi šetrné k ovoci a zelenině, šťávu můžete servírovat hned do sklenice a vypít. Tichý a zároveň silný motor se zpětným chodem důkladně zpracuje všechny suroviny. Přes nerezový filtr je veškerý tuhý odpad separován do externí sběrné nádoby. Tato efektivní technologie umožňuje získat až 2x více šťávy, o 1/4 více vitaminů C a 2x více antioxidantů ve srovnání s odstředivými odšťavňovači.

Dobrou manipulaci s ovocem zajistí velký otvor o průměru 4 cm a praktický pěchovač. Velmi snadno se myje, všechny díly kromě motoru můžete dát do myčky. Součástí odšťavňovače jsou 2 nádoby 0,8 l  na džus a odšťavněné suroviny.

Více na www.tefal.cz

Čtěte také:

Reklama