Před Vánoci na našich stránkách probíhala soutěž o krásný telefon smartphone Lenovo S850, který vyhrála čtenářka Blanka s přezdívkou Biobio. Poprosili jsme ji, aby nám napsala, jak je s telefonem spokojená a jak si výhru užívá.

Blanka nám napsala:
Z výhry jsem měla velkou radost! Hned jsem telefon vybalila a začala jsem jej používat. Měla jsem před tím levný smartphone, který jsem hned věnovala své mladší sestře. Musím říci, že telefon Lenovo je úplně a prostě skvělý! Nejenže vypadá krásně, ale je velmi lehký do ruky a dělá krásné fotky! Velmi často telefonem fotím a dávám fotky na Facebook nebo posílám kamarádkám.

Lenovo

Jak telefon funguje, jsem během chvíle pochopila, navigace je jednoduchá a vyhovuje mi. Opravdu jste mi udělali velkou radost. Je krásný, funkční a pohotový, když s ním fotím! Určitě ho můžu doporučit ostatním. Blanka

Jaký je smartphone Lenovo S850?

Ultralehký Lenovo S850 s operačním systémem Android 4.4 KitKat přichází s vysokým výkonem ukrytým v luxusním designu, který skvěle dokáže podpořit váš styl. Design telefonu sleduje nejnovější trendy a spojuje v sobě krásu s praktičností. Tuto kombinaci podtrhuje také překrásný celoskleněný povrch v různých barvách doplněný štíhlým 8,2mm profilem.

Lenovo

Díky podpoře dvou SIM karet můžete mít osobní i pracovní telefon v jednom elegantním zařízení. Vybaven je předním fotoaparátem s rozlišením 5 Mpx, který se stane nedocenitelným pomocníkem při videochatech nebo pořizování selfie, a zadním 13Mpx fotoaparátem, díky kterému pořídíte skvělé snímky a zachytíte tak nejen poutavé momentky z dovolené, ale i zajímavé momenty vašich všedních dnů. Díky Lenovo S850 můžete být neustále v kontaktu se svým okolím a sdílet zážitky se svými přáteli.

Více informací o chytrých telefonech Lenovo najdete na www.lenovo.cz a Facebooku Lenovo Czech

Reklama