Před Velikonocemi jsme se mohly zapojit do soutěže o barvy na vajíčka od značky OVO a vyhrát balíček s různými druhy barev. Do redakčního emailu nám zatím přišly dvě krásné reakce, spolu s fotografiemi – jak se vajíčka povedla.

Píše čtenářka Hanka:

Mám pocit, že na barvení vajec nemám příliš velký talent. Rok co rok se za své obarvené vejce kamufluji za nálepky. Když je pak dávám koledníkům, kteří mají rozzářené oči, co vlastně dostanou, tak se i začervenám. Tento rok bylo, ale vše jinak. Moc děkuji, že jsem mohla vyzkoušet barvy na vajíčka značky OVO.

OVO

Vyzkoušela jsem barvu se štříbrným třpytem a na mramorová vejce. Odstíny u štříbrného třpytu, které jsem udělala z barev jsou opravdu pěkné a díky tomu jsem měla každé vejce jiné(regulujete si to délkou barvení vejce) a to překvapení, když jsem dala na rukavice 3 kapky stříbrné barvy....., byla to pastva pro oči.

OVO

U mramorování, jsem chvilku tápala, jak sladit dvě barvy, ale dopadlo to moc pěkně.

OVO

Vajíčka pro koledníky barvím již nějaký pátek, ale letos poprvé jsem šla k vrátkům s pyšným výrazem, že se mi vajíčka konečně povedla.

A jaký byl údiv koledníků..., myslím, že stříbrná vajíčka nejsou až tolik obvyklé. Bylo příjemné vidět ty prcky, jak se dohadují, které vajíčko je hezčí a nemohou si vybrat.

OVO

Poprvé jsem nepoužila ani nálepky, přišlo mi to zbytečné. Nechtěla jsem vajíčka již ničím narušovat.

Píše čtenářka Martina:

Děkuji za výhru barev na vajíčka! Barvím je každý rok, mám malé děti a bydlíme na malém městě, takže kolednící se vždy najdou! Musím tedy mít vždycky vedle nějakých cukrátek připraveny i pravá malovaná vejce. Posílám fotku těch zdařilejších, vedle klasických barev jsme barvili i těmi s mramorovým efektem. Myslím že se povedly!

vejce

Pozn.red.: text nebyl redakčně upraven.

Více o barvách najdete na stránkách www.mojevelikonoce.cz

 

Reklama