Na naší skvělé grilovací párty mohla jedna ze čtenářek, které se o gril přihlásily, vyhrát v tombole jeden OptiGrill Tefal. Touto výherkyní je čtenářka Lucie s nickem Borůvka.

Měla moc velkou radost, vůbec nechtěla věřit, že vyhrála! Všichni jsme jí blahopřáli. Krásnou výhru si pak odnesla s úsměvem domů. Zaslali jsme jí několik otázek, aby nám řekla, jak je s ním spokojená. Přece jen jej mohla testovat ještě více než na odpolední párty.

Tefal grill

Zde je náš rozhovor:

Měla jste radost z výhry?
Měla jsem radost, už když jsem byla pozvaná na tuto grilovací párty, bylo to skvěle zorganizované, jídlo bylo vynikající a víno bylo také moc dobré, nálada skvělá… no a když se to celé završilo výhrou v podobě kontaktního OptiGrillu Tefal, tak jsem byla v sedmém nebi. Doma jsme totiž už nějaký čas řešili výměnu obyčejného toustovače za něco lepšího.

Tefal grill

Je grilování vaší rodině oblíbená činnost?
U nás v rodině se obecně hodně vaří, domácí jídlo bez chemie je pro nás důležité. A když vyjde počasí, tak rádi grilujeme. Samozřejmě jen venku na chatě, což se nestává tak často. S tímto pomocníkem to půjde i doma a za každého počasí. :)

Už jste vyzkoušela OptiGrill s vašimi blízkými? Pokud ano, co jste grilovali?
Gril jsem vyzkoušela hned druhý den, grilovali jsme kachní prsa a program na hovězí maso, stupeň medium odvedl svou práci naprosto bezchybně. Maso bylo krásně růžové, šťavnaté, žádné příliš propečené kraje nebo málo udělaný střed. Všude bylo tak akorát, jak máme rádi. Také jsme zkoušeli toasty, a i ty byly skvělé, křupavé, ale ne příliš vysušené. No prostě dobrota.

Jak byste zhodnotila tento gril?
Tento gril splňuje vše, co slibuje.

Jaká „vychytávka“ je podle vás povedená?
Vychytané je to úplně celé, od jednoduchosti ovládání přes programy na různé druhy masa po čištění včetně misky na zachytávání odkapávající šťávy.

Tefal grill

Můžete ho doporučit ostatním čtenářkám?
Gril od Tefalu rozhodně doporučuji, u nás v rodině se zabydlel rychle a už bychom ho nevrátili. :)

Čtěte naše články:

 Jaký je Tefal OptiGrill?

OptiGrill

V okamžiku, kdy je gril připraven, stačí jen nastavit program, vložit maso nebo jiné zvolené suroviny a gril zavřít. A je to! Už žádné slepé hádání, nahlížení, nadzvedávání, okrajování a stres, že se maso připálí nebo nedopeče! Tefal OptiGrill dokáže připravit v průběhu pečení různé stupně propečení masa podle toho, jak má kdo rád. Stačí jen maso vyndat v daný moment podle zvukových signálů a zbarvení kontrolky. 

Podívejte se na video, jak funguje:

Více najdete zde: www.tefal.cz/OptiGrill

Reklama