Vybavujete si naši velkou fotosoutěž o mobilní telefon HTC ONE A9? Jeho výherkyně s nickem ferdas byla tak nadšená, že nám napsala krátkou recenzi a vy si tak můžete počíst, zda by se vám tento mobil nakonec také nelíbil.

Tak už vám konečně píši, jak jsem se sblížila s mým novým společníkem – mobilem HTC ONE A9, který jsem vyhrála v soutěži na Vašich stránkách. Za výhru ještě jednou mnohokrát děkuji!

htc jedna

Telefon mi dorazil v nádherném obalu, byla jsem velmi napnutá, jak může takový telefon vypadat – přeci jen je z trošku jiné kategorie, než jsem mobilní telefony doposud měla, a to jak cenově, tak i výkonostně. Na první pohled je mobil trošku větší, ale velice rychle si na něj člověk zvykne (lépe se díky tomu na něm shlédnou seriály, videa i fotografie). Je velmi lehoučký a má kovové tělo. Barva zlato-bíla je dokonalá (od Vaší soutěže jsem si tuto kombinaci velmi oblíbila ) – hned jsem si na něj jela koupit zlaté pouzdro, abych ho nepoškodila. Společně teď tvoří opravdu nádherný kousek, který nejedna kamarádka obdivuje.

Velmi mě zaujalo odemykání telefonu pomocí otisku prstů. Již se nestane, že Vám nevítaný host bude moci manipulovat s telefonem (u jiných telefonů je snadné heslo „okoukat“, ale teď můj otisk prstu asi těžko někdo okouká) - tohle beru jako opravdu výbornou vlastnost, kterou moc telefonů nemá. Telefon má také velmi rychlé reakce na mé příkazy, kterých není za tu dobu, co se seznamujeme, málo. Má krásné motivy na pozadí, kde si každý vybere. Já si vybrala jednoduché, které podtrhuje jedinečný zlato-bílý vzhled.

htce obal

Už jsem si do mobilu mohla nahrát spoustu aplikací, kterých se tam díky vysoké kapacitě paměti vešlo opravdu mnoho. Dělá úžasné fotky a videa, které lze měnit díky různým filtrům – pokud chce člověk složitější úpravu fotek, lze do telefonu nahrát jakoukoli aplikaci.

Dále je na mobilu super zamykací tlačítko, které je odlišné (“zvrásněné“) od ostatních na pravém boku telefonu, a proto je snadno identifikovatelné. 

htc one 1

Při vkládání SIM karty jsem musela trošku přemýšlet, kam jí vložím. Byla jsem zvyklá sundat zadní kryt...vyndat baterii... Ale u HTC jen stačilo pomocí přiloženého „špendlíku“ zatlačit na boku telefonu na určená místa a zde se SIM vložila, což beru jako další obrovské plus. Už žádné zlámané nehty u odklápění zadního krytu :-) :-)

K mobilu jsem dostala krásná sluchátka a nabíječku, kterou lze snadno přeměnit v USB kabel, což je velmi praktické.

Stále vím, že jsem ještě neobjevila všechny přednosti tohoto telefonu, ale i to, co jsem zatím poznala, tak mi stačí, abych mohla říct, že je to opravdu bezvadný a jedinečný telefon. A jako pro ženu je pro mě na prvním místě jeho nádherný vzhled a jednoduché ovládání. 

Soutěžte s námi o mnoho věcných cen i nadále v záložce SOUTĚŽE a nebo v rámci VĚRNOSTNÍHO KLUBU.

Reklama