Na naší čtenářské akci jsme v tombole nadělili předčasný dárek pro naše tři čtenářky – získaly od nás kulmu Rowenta So Curls. Přečtěte si jejich hodnocení, jak jsou s kulmou spokojené.

X-20170104102346143.jpg

Hodnocení výherkyň:

Sára

Vyhrála jsem kulmu a je báječná. Mám z ní obrovskou radost. Kulmuji s ní skoro každý den, dokonce jsem na jedné oslavě zkoušela kulmovat i kamarádky, byly nadšené. Dá se používat na výjimečné příležitosti, tak i na běžné používání. Kulma umí na libovolné nastavení vteřin a stupňů dělat různé druhy vln. Používání je velmi příjemné a není to nic těžkého. Kulma od Rowenty je zkrátka skvělá!!!

Marie

Kulma bohužel není stavěna na mé jemné vlasy. Darovala jsem ji sestře, která z ní byla velmi nadšená, dělá krásné kudrliny. Jediný nedostatek je, že při pojmutí většího pramene vlasů se vlasy v kulmě zaseknou a nejdou vyndat. Kulmováni slabších pramenů je velice zdlouhavý proces, ale věřím, že při získání větší praxe bude kulma praktičtější :)

Anna

S kulmou Rowenta So Curls jsem moc spokojená. Velice rychle s ní vytvořím krásný účes. Nejvíce na ní mám ráda její studenou zónu, jednoduše se nejde spálit. Vyzkoušela ji i moje maminka a je z ní stejně nadšená. Je super, že při natáčení vlasů se neunavuje ruka, se kterou držím kulmu, koukala jsem na konkurenční výrobky a ty už takový vychytaný sklon kulmování nemají. Dnes si už nedokážu představit používat natáčky nebo manuální kulmu.

X-20170104102514002.jpg

 

X-201701041020202521.jpg

SO CURLS je vskutku kouzelná kulma střídající rotace vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka.

X-201701041020269247.jpg

INSTANT CURLING systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk.

www.rowenta.cz

Čtěte také: