Doufáme, že jste strávily svátek matek buď se svými dítky a nebo se svojí maminkou. Děkujeme vám za krásná přáníčka a teď už vyhlásíme ty, které od nás dostanou bonboniéru merci 675g.

  • Goldenhair

Moje milá maminko, nevěděla jsem, co je to mateřská láska, dokud jsem se nestala sama maminkou. děkuji za všechno, co jsi pro mě udělala a jak ses pro mě obětovala. mateřská láska je nekonečná a já ti budu za ni vždycky vděčná!

  • prototype

Moje maminko, jsi moje všechno. Jsi moje slunce, moje radost,moje štěstí. Už jen být s Tebou je pro mne velká radost. Moje maminka je milá, laskavá, plná optimismu a je to ten nejlepší, nejhodnější a nejlaskavější člověk. Je to můj poklad. Je úžasné ji mít vedle sebe, dodává mi klid, jistotu a lásku. Jen díky ní se cítím bohatě, protože kdo má svoji maminku je vnitřne hrozně bohatý. A to já jsem.

Sml25Mojí mamince přeji hodně zdraví, nadále hodně síly a moře lásky.Sml25

Sml25Maminko, nadevše tě miluji.Sml25

  • Zwen

Maminko, mrzí mě, že jsem si vždy nevážila tvé lásky. Vždy jsi se o mě starala, pomohla, poradila a já ne vždy poděkovala tak jak jsem měla. Vždy jsem brala tvoji lásku jako samozřejmost. Mrzí mě vzpomínka na tvoje utrápené oči. Teprve nyní chápu, jak moc mě miluješ a doufám, že budu alespon z poloviny tak dobrou a obětavou mámou, jakou jsi ty. Moje dcera, tvá vnučka nemá ještě zoubky a už nyní ji miluji takovou silou, která hraničí s posedlostí. Teprve nyní chápu co bylo tvojí skutečnou motivací a už nikdy nebudu o tvé lásce pochybovat. Užij si tento den, protože si to zasloužíš jak nikdo koho znám. Mám tě moc ráda.

  • Lulllushka

Takhle mi přály vloni moje dětiSml16

Maminko moje chceš pusu sladkou? Sehni se ke mně, já ti ji dám, protože tebe maminko moje, nejraději mámSml25

  • krokodylice

Ahoj mami!

Kdybys to tu náhodou četla, určitě se nebudeš divit, že sem žádné osobní přání nebudu psát. Sejdeme se přece spolu zítra a přání i poděkování uslyšíš osobně. Kdybych náhodou vyhrála ty Merci čokoládky, určitě bych si je nenechala pro sebe. Smlsly bychom je společně - Ty, já, Tvoje druhá dcera a možná by ještě zbylo Tvým vnoučatům :-)

merci

GRATULUJEME výherkyním a DĚKUJEME všem, které s námi svá láskyplná a mnohdy i smutná vyznání sdílely.

Reklama