Kdo se může těšit na balíček pralinek Milka Maminka - GRATULUJEME!

  • Úterý: lenas
  • Středa: datura
  • Čtvrtek: Honanek
  • Pátek: babcace
  • Sobota a neděla: MiskaDement

  5ade01b1b111dobrazek.jpg

  Radost maminkám bychom měli dělat každý den. Kdy jindy bychom jim ale měli poděkovat za vše, co pro nás dělají, než na jejich mezinárodní svátek? Malá pozornost vždy potěší, obzvlášť, když se jedná o čokoládová srdíčka z té nejjemnější alpské čokolády.

  Nebojte se proto sáhnout po pralinkách od Milky, která zjemnila Den matek na Den maminek, protože ví, že milující starostlivé osoby si zaslouží jen to jemnější a láskyplné oslovení… Maminky se tak mohou těšit nejen na sympatický vzkaz „Maminka“ a „Mamka“, ale také na harmonii chutí kvalitní mléčné čokolády s kakaovou náplní nebo s mandlovou náplní s kousky jader lískových oříšků.

  Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0

  • GRATULUJEME: Hanka394

  5ade00eec1703obrazek.jpgTefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny. Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv.

  Naplnit, rozmixovat a jít!

  Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života.

  Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

  Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší.

  Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!