Výhry do soutěže věnovala společnost Kaufland, která je partnerem půlmaratonu.

Pro všech osm závodů RunCzech zajistí společnost Kaufland čerstvé ovoce. Na trati tak budou moct běžci doplnit potřebnou energii formou čerstvých banánů nebo pomerančů z Kauflandu. Nejen pro běžce v cíli, ale i pro návštěvníky bude dále k dispozici čerstvé ovocné smoothie ve stánku Kaufland. První závod letošního běžeckého roku – Sportisimo 1/2Maraton Praha – startuje již 7. dubna 2018 a slaví kulaté 20. narozeniny, stejně jako společnost Kaufland na českém trhu.

obrazek.jpg

„Společnost Kaufland podporuje zdravý životní styl, ke kterému sport bezpochyby patří. Na tratích bude pro běžce přichystáno občerstvení v podobě čerstvého ovoce,“ dodává Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.
Kaufland má ve svém sortimentu více než 200 artiklů a 100 druhů ovoce a zeleniny, které dováží denně do svých prodejen po celé ČR. Během roku se například prodá 8 odrůd melounů a dokonce až 12 odrůd jablek. Široká nabídka čerstvého ovoce a zeleniny pochází především od více než 50 českých dodavatelů, ale i z různých koutů světa. Zákazníci tak mají možnost ochutnat i exotické kousky z dalekých destinací, kterými jsou například Peru, Chile, Malajsie a další.