Výherci Hledačky: Pečující hledací soutěž s Manufakturou! Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč!

Manufaktura - Sedmikráskové pleťové lázně v hodnotě 995 Kč

  • Čtvrtek: maxipes
  • Pátek: jithule
  • Sobota a neděle: martaga
  • Pondělí: kajmat
  • Úterý: NiLit

Hlavní výhra za věrnost: Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0: Marketa2644

Manufaktura Sedmikráskové pleťové lázně

Dopřejte své pleti Sedmikráskové pleťové lázně, a objevte tak 7 kouzel Vaší krásy: hydrataci - omlazení - zpevnění - regeneraci - zklidnění - výživu a rozjasnění. Sedmikrásky obsahují cenné minerální látky, ovocné kyseliny, proteiny i aminokyseliny, antioxidační flavonoidy, hydratační polysacharidy a další látky, díky kterým mají příznivý vliv na náš organizmus. Již v renesanci se macerováním sedmikrásek v levandulovém oleji vyráběly elixíry krásy pro zářivou pleť. Unikátní receptura všech produktů od české značky Manufaktura zajistí Vaší pleti výjimečnou péči. Kosmetika Sedmikráska má hydratační, omlazující a regenerační účinky, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí a je doprovozená jemnou bezalergenní vůní. Balíček obsahuje: Hydratační peelingovou masku, Anti-aging sérum na oči a ústa, Hydratační podkladový fluid a Pleťový olejový elixír.

Cena za věrnost:

Tefal osobní mixér TEFAL PERSONAL BLENDER BL1A0 vám dává možnost si kdykoliv během dne dopřát čerstvou dávku ovoce a zeleniny.

Můj osobní smoothie mixér: kdykoliv, kdekoliv.

Naplnit, rozmixovat a jít!

Objevte nový Tefal osobní mixér On-the-go: tak kompaktní a praktický, že se snadno stane součástí vašeho života.

Díky příruční on-the-go láhvi si své oblíbené smoothie vychutnáte každý den a kdekoliv.

Naplňte ovocem a zeleninou, rozmixujte a vyrazte: vychutnávat si zdravé ovoce a zeleninu kdykoliv během dne nikdy nebylo snazší.

Malý a praktický, to jsou hlavní vlastnosti on-the-go mixéru, který kombinuje prémiový nerezový povrch s funkčností: jen naplníte vaším oblíbeným ovoce a zeleninou, rozmixujete a máte zdravou výživu na celý den!

Reklama