obrazek.png

GRATULUJEME výhercům parfémované vody Dolce & Gabbana Pour Femme Intense:

  • Středa: cervenec18
  • Čtvrtek: marianaant
  • Pátek: kiiv
  • Sobota: Sandra88
  • Neděle: V19

Zvláštní cenu za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže) epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry v hodnotě 2 900 Kč VYHRÁVÁ: Anabelle

Dolce & Gabbana Intense

EdP pro ženy, 25 ml

5c90c35b1a3eeobrazek.png

Dolce & Gabbana Pour Femme Intense je prvotřídní parfémovaná voda pro ženy, která si vás získá svojí smyslností. Intenzivní nasládlá vůně odrážející kvalitu módní značky, jež se na vás rozplyne díky vhodné kombinaci vonných esencí.

Parfémovaná vůně pro ženy Dolce & Gabbana Pour Femme Intense je vystavěna na mandarince a neroli. Kouzelné spojení, které ve vás probudí eleganci, ženskost a vysokou přitažlivost. To vše s květinovým srdcem tuberózy a pomerančových květů. S vůní Dolce & Gabbana Pour Femme Intense nebude sladký jen závan kolem vás, ale také vaše osobní žití.

Epilátor Braun Silk-épil 7 Wet&Dry

Pokud toužíte po dlouhotrvajícím oholení trvající až 4 týdny a nebaví vás neustále se starat o nákup žiletek, zaručeně vám pomůže epilátor Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry v bílém provedení. Už nebudete muset trávit spousty času v koupelně a před každou návštěvou koupaliště si rychle holit nohy. S novým epilátorem se můžete pyšnit svojí hladkou a sametovou pokožkou po několik týdnů. Malý šikovný pomocník s ergonomickým tvarem padne pohodlně do ruky. Epilace tak bude velmi pohodlná a snadná.


5c90c39fbe7b9obrazek.png
40 pinzet pro dokonalou hladkost

Hlava epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry se může honosit hned několika přednostmi. Technologie Close-Grip se vyznačuje 40-ti pinzetami, které dokáží zvednout chloupky malé jako zrnko písku, a tak zajišťuje dokonalou hladkost vaší pokožky, se kterou se nebudete muset stydět ukázat na veřejnosti. Díky optimálnímu úhlu neuniknou odstranění ani chloupky kratší 0,5 mm. Vysokofrekvenční masáž s pulzujícími vibracemi bude vaši pokožku při epilaci hýčkat. Nebudete o ní ani vědět. Tato masáž se postará o extra jemnou epilaci. Výkyvná hlava, která se může vychýlit vpřed i vzad až o 15 % se přizpůsobí jakémukoliv tvaru vašeho těla a epilace se tak stane maximálně pohodlnou a důkladnou. Žádný chloupek mu neunikne!

K epilátoru něco navíc

Součástí epilátoru Braun Silk-épil 7 7-939E Wet and Dry je modrý kartáč na peeling těla, kartáček na obličej, adaptér na 12 V a čisticí kartáček. Všechno potřebné příslušenství pohodlně uložíte do přiložené bílého pytlíku. Epilátor do něj schováte a přibalíte do svého zavazadla.

Epilace pomocí epilátoru je doporučena dermatology. S jedinečnou kombinací funkcí, které zklidňují pokožku, je přístroj doporučován jako šetrná varianta k dlouhodobému odstraňování chloupků.

Reklama