GRATULUJEME:

  • Úterý: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! libuno
  • Středa: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! princeznakrasomila
  • Čtvrtek: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! vocjan
  • Pátek: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! sara.cerna
  • Sobota: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! margot
  • Neděle: Rio Mare a TUCky v hodnotě 600 Kč! V19

Zvláštní cenu za věrnost (hledání ve všech dnech soutěže) Rotkäppchen Demi Sec vyhrává: anina4

VÝHRY

Rio Mare Filety z makrely pro zdravý životní styl

Rio Mare uvádí na český trh konzervované celé filety makrely, jejíž maso patří mezi nejchutnější a nejvýživnější. Nové filety makrely můžete ochutnat ve dvou variantách – Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce a pro příznivce výraznější chuti ostřejší variantu Rio Mare Filety z makrely Messicana s pikantní tomatovou omáčkou.

obrazek.png

Rio Mare Filety z makrely nabízí maso prvotřídní kvality. Milovníci lahodné chuti ocení Rio Mare Filety z makrely v tomatové omáčce. Naopak zastánci ostřejších a plnějších chutí dají přednost variantě Rio Mare Filety z makrely v pikantní tomatové omáčce s červenými fazolemi a kukuřicí.

Konzervy Rio Mare Filety z makrely v tomatové nebo v pikantní tomatové omáčce mají jednoduché otevírání. Praktické balení je ideální také do batůžku na cesty. Lahodné Rio Mare Filety z makrely jsou vynikající na přírodní způsob s čerstvým pečivem.

Rotkäppchen Demi Sec

5c1cb664cd003obrazek.png

Polosuchý sekt Rotkäppchen Demi Sec je nejpopulárnějším produktem z řady Rotkäppchen. Zejména díky svému vyrovnanému charakteru a příjemnému buketu. Rotkäppchen Demi Sec je vyváženou kombinací (= cuvée) bílých odrůd z nejkvalitnějších evropských vinic. Elegantní ovocné tóny podtržené intenzivním perlením tvoří noblesní a vzrušující chuťový zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat.

Krekry TUC

5c1cb6a4b65a4obrazek.png

Vychutnejte si unikátní jemnou chuť a křehkost slaných pečených krekrů TUC se můžete podělit s rodinnou či přáteli, kdykoliv se dostaví chuť na něco dobrého a křupavého. Prožijte šťastné, neTUCtové Vánoce a Nový rok ve společnosti TUCek!

Reklama