GRATULUJEME

  • Čtvrtek: Garnier Botanic Therapy Olive (šampon+kondicionér) získává VV7
  • Pátek: Garnier Botanic Therapy Olive (šampon+kondicionér) získává blesksoft
  • Sobota a neděle: Garnier Fructis Goodbye Damage (šampon+kondicionér) získává libuno
  • Pondělí: Garnier Fructis Goodbye Damage (šampon+kondicionér) získává prababka
  • Úterý: Garnier Fructis Goodbye Damage (šampon+kondicionér) získává 1.Karel
  • Zvláštní cenu za věrnost: pánev Tefal 28cm Expertise získává Hromádková

Řada Garnier Fructis Goodbye Damage posilující šampon a balzám pro poškozené vlasy

5aaa41085b6edobrazek.png

Dodejte svým vlasům sílu i regeneraci s jedinečným balzámem Garnier Fructis Goodbye Damage! Balzám Fructis Goodbye Damage v sobě propojuje Keraphyll a olej amla, který intenzivně regeneruje poškozená místa křehkých vlasů. Přípravek Fructis Goodbye Damage je vhodný pro použití na vlasy, které jsou poškozené agresivním vnějším prostředím, nadměrným česáním nebo teplem.

Již po první aplikaci balzámu Fructis Goodbye Damage budou vaše vlasy obnovené, zregenerované a posílené. Pečujte o své vlasy snadno a efektivně s výjimečným posilujícím balzámem Fructis Goodbye Damage od Garnier!
Garnier Botanic Therapy Olive vyživující šampon a kondicionér pro suché a poškozené vlasy

Vyživující šampon a kondicionér Garnier Botanic Therapy Olive Mythique dodává potřebnou výživu suchým a poškozeným vlasům.

5aaa41182d5e5obrazek.png

  • regeneruje suché a poškozené vlasy od kořínků až po konečky
  • dodává vlasům výživu a hydrataci
  • zjemňuje vlasy a zanechává je hebké na dotek
  • olivový olej – intenzivně vyživuje vlasové vlákno

Pánev Tefal 28cm Expertise

5aaa406885dc1obrazek.png

Vysoce kvalitní pánev Tefal Expertise s průměrem 28 cm je ideálním pomocníkem do kuchyně. Disponuje novým nepřilnavým povrchem Titanium Excellence, pevným třívrstvým dnem Induction a pohodlnými ergonomickými robustními úchyty.
Prvotřídní nerezová ocel je materiálem extrémně odolným nejen vůči korozi, ale rovněž i vůči mechanickému poškození. Dokonce mu neuškodí ani používání kovového kuchyňského náčiní. Kromě toho vyniká silnou rezistencí vůči tepelným šokům a vysokou nepřilnavostí. Díky speciálnímu nepřilnavému povrchu s tvrdou minerální bází Titanium Excellence své jídlo zaručeně nikdy nepřipálíte. Silné třívrstvé dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby a pevnost v průřezu. Nádobí se tak ani po letech používání nezkroutí či jinak nezdeformuje.

Nádoba je vybavena indikátorem teploty Thermo-Spot. Ten signalizuje okamžik, kdy pánev dosáhne správné teploty a vy tak můžete začít s přípravou pokrmu. Nedojde tak k nadměrnému rozehřátí dna a výsledky přípravy jídla budou doslova vynikající. Thermo-Spot se skládá ze dvou barevných odstínů citlivých na změnu teploty. Při dosažení ideální teploty pro smažení (přibližně 180°C) získá indikátor jednolitou barvu.

Pánev Tefal Expertise je použitelná na všech typech tepelných zdrojů, včetně indukční varné desky. Velkou výhodou je možnost vložení do trouby vyhřáté maximálně na teplotu 175°C. Budete doslova nadšeni kombinací kvality a příznivé ceny!

Reklama