My ženy jsme citlivá a něžná stvoření. Každá z nás má v sobě lásky na rozdávání a spravedlivě o ni dělíme naše děti, partnera, rodiče… a ještě nám jí spousta zůstane. Není divu, že mnoho z nás má doma nějakého svého chlupatého, pernatého či jinak obdařeného kamaráda, ke kterému hoříme vřelou a neutuchající láskou.

Co si budeme povídat. Jsou dny, kdy toho máme tak zvaně plné zuby a kolikrát rodinu ošidíme chlebem s paštikou místo pořádné večeře, ale přiznejte si samy: ošidit pejska třeba chlebem, namočeným v polévce, to bychom prostě nedokázaly, viďte? Když už nemáme zrovna moc času, naservírujeme jim nějaké speciální jídlo, určené především pro ně.

Například pochoutky Purina, které jim dodají potřebné živiny a výborně jim chutnají. V tomto ohledu samozřejmě určitě nenecháme strádat ani kočičky. Jejich mlsné jazýčky zaručeně uspokojíme dobrotami Gourmet Gold, a pak můžeme jen zjihle pozorovat, jak se spokojeně olizují. Zkrátka blaho a spokojenost našich zvířátek je nám nade vše.

Protože kdo nás miluje bezvýhradně, vždy a na plné pecky? Komu je jedno, že jsme rozcuchané, o deset kilo těžší, smutné, bez nálady… Kdo nám nedělá výčitky, že jsme se zpozdily na nákupu, a kdo si něžně položí svou hlavu do našeho klína, když se cítíme mizerně? Ano, správně. Právě ti naši zvířecí miláčkové. Každý z nich tak činí formou, která je jeho druhu nejpřirozenější, ale výsledek je týž. Oboustranná a vzájemná láska.

Pokud i vy patříte mezi takto „zaláskované“, připravila pro vás Žena-in.cz ve spolupráci se značkami Purina a Gourmet Gold další fotosoutěž, ve které se můžete pochlubit nejen svým fotografickým uměním, ale především vašimi zvířecími přáteli.

Soutěží se ve třech kategoriích:

  1. Pejsci
  2. Kočičky
  3. Ostatní zvířátka

 

Vkládat své fotografie můžete od 1. 2. až do 10. 3. a hned pět dní nato – 15. 3. se dozvíte, kdo se v té které kategorii stal vítězem.

A co je ve hře? No, co jiného než plno dobrůtek právě pro vaše miláčky. Vítěz pak bude sklízet zasloužené ovace a bezbřehé díky od svého zvířátka, které si bude pochutnávat na vynikající a zdravé stravě Purina a Gourmet Gold.

 

Tak směle do toho, milé čtenářky! Pochlubte se svými čtyřnohými, opeřenými, šupinatými, chlupatými či holými mazlíčky.

Těšíme se na vaše fotografie.

 

Soutěžit můžete TADY.

Reklama