ceresitV chřipkovém období jsme citliví na své okolí. Stačí, aby vedle nás někdo zakašlal, nebo zasmrkal a už předpokládáme, že trpí chřipkou. Proto si oddychneme, když přijdeme domů. Je třeba si ovšem uvědomit, že chřipku si můžeme domů přinést a pak ji rozšíříme po všech místnostech. Jak zbavit svůj domov chřipkových virů?

Chřipka se šíří ovzduším pomocí kapének. Často si ji můžeme přinést domů ze zaměstnání, z kina či divadla, z autobusu, tramvaje, ze školy či z obchodu. Bylo by ideální nechat jí na našem prahu. Jak ale vydezinfikovat vzduch?

Sprej CERESIT STOP BAKTERIE je určen právě pro dezinfekci vzduchu. Aplikaci zvládne každý. Stačí jednoduše nastříkat v dané místnosti a nechat chvíli působit. Látka se vzduchem rozšíří po místnosti a tak snadno získáte zdravé a vydezinfikované prostředí.

CERESIT STOP BAKTERIE byl vyvinut tak, aby účinně likvidoval většinu známých bakterií a virů i v místnostech s velkou koncentrací lidí a tím s velkou potenciální koncentrací virů jako jsou například kancelářské prostory, chodby, čekárny, dopravní prostředky apod. O to lépe dokáže také pomoci ve vašem bytě či domě.

Při chřipkovém období je ideální vydezinfikovat postupně jednotlivé místnosti tak, aby se viry nemohly šířit z jedné místnosti do druhé.

CERESIT STOP BAKTERIE

  • účinný proti širokému spektru bakterií, plísní, hub a virů
  • se svěží vůní eukalyptu
  • sprej s rychlou a pohodlnou aplikací
  • stačí nastříkat a nechat 15 minut působit
  • každá náplň vydezinfikuje až 50m3 prostoru

Ceresit - pro váš zdravý domov

Více na www.stop-vlhkosti.cz.

 

Reklama