auto

Nevyčištěná klimatizace ve vašem autě je líhní pro škodlivé bakterie a plísně. Ohrožuje vaše zdraví i zdraví vašich spolucestujících. Typický zápach z klimatizace je indikátorem dlouho zanedbávaného a neřešeného problému.

kočka v autěV klimatizaci auta vznikají ideální podmínky pro růst bakterií a plísní, které ohrožují vaše zdraví. Odborníci doporučují minimálně dvakrát do roka klimatizaci pořádně vyčistit a vydezinfikovat. Dezinfekce klimatizace však není zrovna levná záležitost. Návštěvou autoservisu plýtváme nejen penězi, ale i vaším drahocenným časem.

Ale jde to i jinak. S novinkou od společnosti Henkel - Ceresit STOP BAKTERIE si vaší klimatizaci vyčistíte sami, snadno, rychle a kvalitně. Spolehlivě ničí bakterie, houby i viry. Snižuje riziko vzniku alergií a šíření infekcí. Navíc provoní prostor svěží mentolovou vůní s nádechem eukalyptu. sprejSprejem Ceresit STOP BAKTERIE zvládne vyčistit a vydezinfikovat klimatizaci téměř každý. Nejdříve nastartujte motor a přepněte klimatizaci na vnitřní okruh. Nádobku důkladně protřepejte, silně stiskněte vršek, dokud nezaklapne, a sprej postavte na podlahu mezi zadní sedadla. Opusťte auto, zavřete dveře a nechte 15 minut působit. Dezinfekční sprej se rozšíří do klimatizace a zničí škodlivé bakterie, plísně i viry. Po skončení aplikace už jen automobil důkladně vyvětrejte. Takto vydezinfikovaná klimatizace nejen příjemně voní, ale vytváří i zdravé ovzduší ve vašem autě.

Ceresit STOP BAKTERIE se snadno používá, šetří váš čas i vaše náklady. Účinně likviduje bakterie, houby a viry také v hotelích, ordinacích, kancelářích nebo přímo ve vašich domácnostech.

Více informací na www.stop-vlhkosti.cz.

Reklama