Vzdala se blahobytu ve své bohaté rodině pro lásku. Dokonce se kvůli neperspektivnímu partnerovi pohádala s otcem. Když si „obyčejného“ montážního dělníka vzala, ani jim nešel na svatbu. Nikdy svého rozhodnutí nezalitovala. Ani tehdy, když odcházela na mateřskou dovolenou, takže se musela smířit s ještě tenčím rodinným rozpočtem. 

se.jpg
Foto: Shutterstock

„S mateřskou to ještě celkem šlo. Ale rodičovský příspěvek mi vystačil akorát tak na jídlo a plenky. Nemohla jsem malé nic pořádného koupit, nikam si s ní vyrazit. Strašně mě to deptalo. Nedávala jsem to za vinu Michalovi, mému muži. Snažil se, chodil i na brigády. Ale pořád to nestačilo na slušné živobytí,“ popisuje nesnadnou situaci Jitka, která se ale odmítala utápět v sebelítosti. Hledala přivýdělek i pro sebe. O dobře placený však nemohla zavadit. Až natrefila na slibně znějící inzerát.

Nabízeli dvacet, třicet tisíc měsíčně za práci z domu. Bylo na první pohled jasné, že nepůjde o nějaké obálkování, ale práci erotické branži. Ale co, za zeptání člověk nic nedá,“ popisuje Jitka, která se tak dostala ke své nynější brigádě. Je modelkou na erotickém chatu.

„Jo, svlékám se a dělám další neslušné věci před webkamerou. Někdo mě možná nazve prostitutkou, ale já to tak nevidím. Nikdo na mě nesahá, nikdo z nich mě nezná. Dělám to, jen aby měla dcera lepší život. Takové peníze bych nikde jinde vydělala,“ hájí se Jitka, která se s přivýdělkem nikde nesvěřuje. Už vůbec ne manželovi. Jak to před ním utají?

„Michal chodí brzy spát. Kolem osmé, protože vstává ráno ve čtyři. Převléknu se, nalíčím a můžu začít. Táhnu to tak do půlnoci, kdy se dcera obvykle budí,“ popisuje podnikavá maminka s tím, že se prozrazení nebojí. Přestože je chat určen jen pro zahraniční klienty, maskuje se parukou.

Čtěte také:

Reklama