tamsin
Z kolekce: www.tamsinlondon.cz, 930 Kč

Zlatá, stříbrná, měděná, ale i další metalické barvy jsou úzce spjaté se slunečním počasím. Aktuálně jsou tyto extravagantní tóny vysoce módní záležitostí. Metalické odlesky rozzáří váš vzhled a naladí vás na tu správnou jarní a později i letní vlnu.

HM
Z kolekce: H&M

Módní oděvy a doplňky v metalických odlescích mohou v někom probudit obavu, jestli si to může dovolit. Odpověď zní, proč by ne?! Jsou sice výrazné a rozhodně v nich nezapadnete do davu jako šedá myška, ale pokud zvolíte tu správnou kombinaci, budete to příjemné doplnění jinak všedního městského outfitu.

zoot, hm
Z kolekce: www.zoot.cz, sukně1399 Kč/ H&M, tílko 399 Kč

Dodejte svému šatníku decentní punc rebelie. Zvolit můžete vysoce trendy plisovanou sukni se stříbrným odleskem či sexy saténové tílko.

Nenechte si ujít:

Humanic
Z kolekce: Humanic, 999 Kč

Pokud extravaganci nefandíte, zvolit můžete pouze kabelku či botky ve zlatém či stříbrném provedení. Metalické doplňky jsou výrazným prvkem samy o sobě, a proto si nežádají žádné další divoké módní kreace.

topshop,mohito
Z kolekce: Topshop, Mohito

Pokud rády experimentujete a extravagance je vaše druhé já, sáhněte po divočejší variantě, kterými jsou kousky s holografickým efektem.

  • Více módní inspirace najdete v naší fotogalerii.

Čtěte také:

Reklama