Velkolepý hrad Švihov otevře během velikonočních svátků svou bránu všem, které zajímá naše historie a chtějí zábavnou formou přenést tuto bohulibou zálibu také na svoje děti. Zkrátka ovšem nepřijdou ani dospělí. Na hradě Švihov totiž tyhle mimořádné programy umí!

Na hrad Švihov jezdíme pravidelně každý rok na noční prohlídky, které se konají v létě. Je to nejen velká legrace, ale člověk se nenásilnou formou seznámí s osobnostmi, které slavný vodní hrad obývaly. Už kvůli této zkušenosti věřím, že stejně povedený bude i velikonoční program pro děti.

Už tento prodloužený víkend, 14. – 17. dubna 2017, se konají  na hradě Švihov speciální prohlídky pro malé návštěvníky. A nebudou to prohlídky jen tak ledajaké. Na tajemném hradě se totiž bude hledat poklad!

Švihov, foto: Petr Macák, www.vyletiky.cz

Švihov, foto: Petr Macák, www.vyletiky.cz

Osobní pozvání kastelána Lukáše Bojčuka:

Srdečně všechny zvu na velikonoční program na vodní hrad Švihov. Pro děti jsme přichystali zvláštní prohlídky hradu, ze které si mohou odnést omalovánkovou vyplňovačku i sladkou odměnu. V sobotu bude také zdobení perníčků a v neděli výtvarná dílnička s jarní tématikou. Při návštěvě hradu mohou děti zažít setkání s našimi ovečkami a dospělí určitě ocení občerstvení a pivo z regionálního pivovaru Bizon. Těším se na návštěvu!

Přečtěte si také:

Reklama