weber„Dámy a pánové, začínající příznivci grilování i ostřílení mistři barbecue, odložte zástěru a zavřete gril – v květnu 2013 vyrážíme na cestu kolem světa se společností Weber®.“ Společnost Weber-Stephen, americký výrobce špičkových grilů, zve letos všechny natěšené dovolenkáře na kulinářskou cestu kolem světa – každé vaše domácí grilování promění v krátkou exotickou dovolenou do cizích krajů.

A nejlepší je na tom to, že na takovém výletu za gurmánskými zážitky můžete pohodlně odpočívat u sebe doma. Se dvěma exkluzivními produktovými balíčky a mnoha novými recepty se dovolená doma promění v kulinářský zážitek. Rádi byste se podívali do Ameriky, Evropy nebo Asie? – Společnost Weber® má zaručeně vhodný recept na každou cestovatelskou touhu. Kulinářská cesta kolem světa může u vás doma začít kdykoli – se základním grilem Master-Touch GBS.

Proč se trmácet do dalekých končin, když dobré věci jsou tak blízko?

Tuzemská dovolená je stále populárnější: Minimálně každý třetí cestovatel strávil dovolenou v roce 2012 v tuzemsku a tento trend stále stoupá (zdroj: průzkum trhu GfK). Se systémem One-Touch® Premium od společnosti Weber® navodíte dovolenkovou náladu i při grilování doma na zahradě. Co je k tomu potřeba? Kulatý gril Weber® o průměru 57 cm a nové akční balíčky „AMERIKA“ a „EVROPA“.

weberOd května mají příznivci grilů Weber na výběr ze dvou exkluzivních dovolenkových balíčků. V akčním balíčku „AMERIKA“ si na své přijdou „masožravci“: kousek lahodné marinované roštěnky nebo šťavnatá grilovaná žebírka snadno připravíte v grilovací kolíbce. V akčním balíčku k tomu navíc najdete kompaktní příbor na grilování, rukavici a zástěru. Kulinářská výprava do USA tak může s tímto dokonalým vybavením hned začít. Cena balíčku: 1790 Kč

weberAkční balíček „EVROPA“ zavede milovníky grilování do Středomoří a připraví jim nový požitek u tradičních oblíbených pokrmů: Na kameni na grilování pizzy připravíte tuto italskou pochoutku krásně do křupava a s lopatkou a kráječem na pizzu Weber® StyleTM ji navíc můžete dokonale a stylově podávat. Dolce Vita přímo doma! Láká-li vás to do Španělska, připravte si lahodné tortilly nebo zapečte vynikající francouzské bagety.

Cena balíčku: 2390 Kč

Váš oblíbený prodejce vám k tomu poskytne celou knížku receptů. Cesta začíná u perských kuřecích špízů a amerického hamburgeru se zastávkou ve Španělsku na typickou paellu. Zapečené medové banány pak jistí uspokojí každé cestovatelské přání.

Další informace o společnosti Weber® na internetu najdete na adrese ttp://www.weber.com

Reklama