Vášnivé cestovatelky mohou často zažít pocit zklamání, když jejich tabletu, napěchovanému nejnovějšími filmy a hudbou, dojde baterie kdesi uprostřed oceánu, případně vám plány překazí nepohodlné sedadlo v letadle. To je ale hudba minulosti. S YOGA tablety od společnosti Lenovo je svět opravdu bez hranic. Podívejte se, proč jsou tablety z řady YOGA 2 těmi nejlepšími přáteli na cesty, na které se může spolehnout i ta nejnáročnější vyznavačka jet-set životního stylu.

Ostrá kvalita obrazu pro čtení elektronických knih a časopisů

YOGA Tablet 2 nabízí křišťálově čistý obraz díky displeji s širokými pozorovacími úhly, který je zasazený v elegantním těle ve stříbrné nebo černé barvě. Ať už jsou kabinová světla rozsvícena nebo ne, displej se přizpůsobí okolním světelným podmínkám a ulehčí vašim těžce zkoušeným očím. Konečně si přečtete Padesát odstínů šedi na jeden zátah.

Lenovo

Užijte si filmové maratony během dlouhého letu

Všechny tablety YOGA se pyšní bezkonkurenční výdrží baterie až 18 hodin na jedno nabití, díky které můžete zhlédnout celou filmografii Ashtona Kutchera. Nedoporučujeme však sledovat letecké katastrofy - dotykový IPS displej s vysokým rozlišením způsobí, že snímky a videa budou téměř jako živé.

Žádný z jedinečných momentů už vám neunikne

Také se s vámi už baterie někdy rozloučila zrovna ve chvíli, kdy jste chtěla udělat dojem se selfie na pozadí slavného monumentu? Odvážné cestovatelky mají po starosti díky YOGA Tablet 2. S fotoaparátem s automatickým ostřením pořídíte velmi kvalitní snímky, které můžete okamžitě sdílet s přáteli na Facebooku.

Lenovo

Pohodlí kdykoliv a kdekoliv

Ať už cestujete první třídou nebo Economy, YOGA Tablet 2 vám umožní sledovat film v jakékoli poloze. Stojánek na zadní straně zařízení umožňuje používat tablety z řady YOGA 2 hned čtyřmi způsoby: Podrž, Postav, Polož a Pověs. Stojánek zabudovaný ve válcové rukojeti navíc zpříjemní let odvážným cestovatelkám i v jejich oblíbené jógové pozici.

Cestovní nabíječka 2v1

Pokud vás zrovna čeká důležitý hovor, ale telefonu dochází energie, nevadí. Vysokokapacitní baterie v 8 a 10palcovém YOGA Tablet 2 fungují také jako zdroj napájení na cesty, takže můžete klidně pokračovat v hovoru. Připravte se ale na to, že se brzy stanete tou nejvyhledávanější pasažérkou, aniž byste chtěla.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku: www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz.

 

Lenovo

Reklama