Objevte její bohatý herní svět plný nápadů a námětů, který v dětech povzbuzuje přirozenou kreativitu a nadšení pro hru nejen na maminku a děťátko.

BABY born® totiž není jen panenka, je to celý hrací koncept, který roste spolu s dětmi. Někdy tak BABY born® může být malým miminkem, které potřebuje lásku a péči a někdy je společnicí a nejlepší kamarádkou, která děti všude doprovází. Pro tyto situace najdete v herním světě BABY born® mnoho krásných doplňků, díky kterým se BABY born® může stát čímkoli si děti přejí.
Jedním z nejoblíbenějších hracích témat je pohádkový svět, pro něž má BABY born® připraveno několik krásných produktů, se kterými bude hraní skvělá zábava.
 
Panenka BABY born® Speciální edice víla

Pro hraní v pohádkovém světě je připravena speciální edice panenky – BABY born® Víla. BABY born® v ní má úžasné nabírané šatičky z jemné látky, ve kterých jí to moc sluší.  Vypadá úplně jako opravdová víla. Má dokonce i křidélka, která lze lehce odejmout.
Malé princezny budou nadšené z toho, co všechno panenka umí. Pije vodu z lahvičky a jí svou speciální kašičku, umí čůrat a kakat - stačí ji posadit na nočník a stisknout pupík. Počůrá se také, když ji položíte na záda. Panenka má pohyblivé končetiny a umí otáčet hlavou. Moc ráda se koupe a čas od času roní opravdové slzy. Ale když jí dáte dudlík a položíte ji na záda, rychle zavře oči a usne.
 
BABY born® Chodící drak

Po zapnutí drak nejdříve řádně pozdraví: „Rrrrr!“ Ale nebojte, je milý a kamarádský! Nezapomeňte si ho pohladit, je totiž krásně hebký. Malé princezny ho ovládají kouzelnou hůlkou: když se ho na čele dotknou poprvé, rozsvítí se mu očka a uslyší veselé zvuky, když se ho hůlkou dotknou podruhé, sám se rozejde se kupředu. Při chůzi legračně hýbe třpytivými křídly a vydává různé dračí zvuky. Panenka BABY born® se na něm dokonce může i svézt. Uvnitř draka na malé princezny čeká překvapení – dračí vejce s malým dráčkem!


Podívejte se na video

 

Reklama