Zdravím všechny, koho dnes nebaví v práci makat a raději si přečtou ženu-in:o)

Já jsem už tady jednou o suchém záchodu psala. Mají ho rodiče mého přítele na chatě v lese a trvalo mně půl roku, než jsem se odhodlala tam vlézt, a to jen z toho důvodu, že jsme tam trávili dva dny volna. Jinak jsem úspěšně přešlapovala a vždy to vydržela, něž jsme jeli domů, a první pumpa, což je hnedka kousek, byla moje:o)

Je fakt, že některé záchody, to je děs. Tak před 6ti roky jsem byla s kámoškou v jednom kempu v Itálii a tam měli záchody jen ty jak vypadají jako díry po granátech :o) No bylo vždy umění tam balancovat a nepočúrat si nohy či tam nespadnout a něco vytvořit a hlavně se ukecat, aby tam člověk vlezl, a to samé bylo místama ted´ letos v Řecku, a to tam taky měli ty díry a ještě k tomu se musel papír házet zvlášť, taky chuťovka. Se divím, že tam nedělají nějaký madla na držení, protože vyčůrat se třeba na trajektu, kde je tahle díra a loď si s Váma hází, si říká o pěkně zacákaný kalhoty.

Letos v létě jsme šly přes tři hrady tady u Vamberku a nemusím Vám jistě říkat, jak to pak vypadá na záchodech. Na ženských je fronta a na pánských nic. A tak jsme se rozhodly zabrat i pánské záchody, no měli jste vidět chlapy, když hledali záchod, a my jim tvrdily, že tady mají jen dámský a páni prý mají chodit ven. No, sice moc nevěřili, ale co mohli dělat, když jsme je na ten jejich ani nepustily, kdo z chlapů si troufne na houf ženských, které nutně potřebujou čůrat :o) Raději každý ustoupil, a kam šli na záchod, to jsme ani neřešili. Hlavně, že jsme měli záchod my.
Jinak v práci se mně už párkrát stalo, že na záchodě byl pavouk a já ani nedočůrala a už křičela na kolegyni, ať ho chytí.

Teď jsem si ještě vzpomněla na pěknou příhodu, co se nám stala minulý rok, když jsme se vraceli ze služební cesty, tak manželce šéfa spadl cestovní pas do záchoda a měla docela kliku, že se podívala dříve, než spláchla, uplně zapomněla, že si ho dala do kapsy, protože jsme měli jen chvilku na hranice. Takže jsme pak dvě auta na ni čekali, až si ho na záchodě trochu umyje a usuší pod fukarem. Je fakt, že celník se na ten pas pak díval divně a nechal nás v odstavném pruhu přes půl hodiny, než si ověřil, že je ten pas v pořádku, neb jsme mu neřekli, že byl před chvilkou ještě v záchodě:o)

Přeju hezký den
MartinaC


Děkujeme za veselé příhody :).

redakce@zena-in.cz

Reklama