Mirek je vcelku obyčejný pětatřicátník. Na první pohled sice žádný model, ale nehezký také není. Pohledu do míst, kde mají pánské džíny poklopec, se člověk v jeho případě neubránil, i kdyby stokrát chtěl. Nutno přiznat, že mě osobně to, co jsem viděla, spíš vyděsilo, než navnadilo…

bBoule jako zeměkoule,“ povídám s úsměvem, neb jsme byli dopředu domluveni, že se budeme bavit právě o oné vyboulenině, která, dle avíza pana Miroslava, dělá se ženami hotové divy.

 „No jo, a to si neumíte představit, jak moc to na ženy působí,“ směje se Mirek.

Jen na vysvětlenou.

Na trhu lze pořídit spodní prádlo pro muže, které by bylo možno srovnat s dámskou podprsenkou push-up.

Tohle je ale ještě navíc maličko vyztužené.

Působí to dojmem... no, rozhodně to přitáhne pohled.

Fakt, že jsem parametry v duchu vyhodnotila jako nebezpečné, není směrodatný. Je pochopitelný s ohledem na mou postavu a tím i vážnou obavu, že by mně takto vybavený muž mohl místo uspokojení způsobit zdravotní újmu.

Ne každá to tak ale má. Ne každá má 160 cm a 45 kilo. :-))


Tak nějak nevím, Mirku, jak mám začít. Mám tolik otázek. Kdybych mimovolně sjížděla očima, tak mě prostě omluvte. To víte, kdybychom tady spolu řešili vámi vypěstovaný megacitron, taky bych se na něj dívala.
To je v pořádku, pro mě je to jen doklad, že to funguje. (smích)

Dobře. Pane Mirku, když nemáte tyhle vychytané slipy, máte nějaký problém? Něco v nepořádku?
Ale vůbec ne. Řekl bych, že jsem zcela standardně vybaven. Nemám se zač stydět, jestli se ptáte na případné komplexy.

Aha, a co vás tedy k tomu vedlo, co sledujete?
Víte, mě spíš strašně baví, jak to upoutá pozornost. Rád se seznamuji se ženami a věřte mi, nebo ne, tohle je jako magnet.

Chcete říct, že bez toho si vás ženy nevšímaly?
Ale ani to ne, jen s tímhle... hele, tak na čísla. Bez toho navážu rozhovor například ve společnosti, někde  v nějakém podniku, tak s každou šestou, sedmou ženou z deseti. S tímhle prádlem je to každá druhá.

Opravdu to tak funguje?
Neuvěřitelně.

Proč si myslíte, že to tak je? Že ženy touží po hodně vyvinutých mužích?
To asi ani tak ne, protože zdaleka ne každá žena mě chce okamžitě sbalit a pomilovat se, a ani já to tak nemám. Spíše se domnívám, že je to prostě strašně zajímá. Zajímá je člověk, který tam má tohle. Ony jsou spíš zvědavé než nějak nabuzené. I když asociace a ten pocit tajemna a něčeho netradičního rozhodně určitě také hraje roli.

Navíc mě opravdu strašně, ale strašně baví, jak se zaseknou pohledem, a pak si to uvědomí a hnedle se dívají jinam. Připadají si hloupě, že tak civěly, je to opravdu zábavné.

Žena je stydlivý tvor a okamžitě se za svůj pohled zastydí a doufá, že jsem si nevšiml.

A dál?
Já předstírám, že jsem si nevšiml, a oslovím ji normálně, jestli si něco dá, nebo prostě jak je příležitost. Neodmítne, drtivou většinou. Cítí se totiž provinile, že koukala, a tak je  - no prostě vstřícnější.

Vy je ale podvádíte
A vy nás nepodvádíte? Podprsenkami, umělými řasami, gelovými nehty, stahovacími kalhotkami?

Asi máte pravdu. A už se vám stalo někdy, že jste s nějakou skončil někde v soukromí? Máte partnerku?
Nemám stálou partnerku, jsem rozvedený a mám pomalu dospělou dceru. Ano stalo se mi, že jsem ženu sbalil, ale to už člověk neudělá jen poklopcem.

Víte, tohle funguje jen jako takové lepidlo na začátek, pak už se člověk musí hodně snažit, aby vaši pozornost udržel. To bych daleko nedošel, jen s vycpaným prádlem. Vy jste složitější než my.

Tak děkuji. A co pak? V onom soukromí? Což ona si žena pak žádného rozdílu nevšimne? Neřku-li kdyby se jí ty slipy pak dostaly do ruky?
Ještě se mi ani jednou nestalo, že by nějaké žena zpozorovala rozdíl, nebo měla ty slipy v ruce. Vy zapomínáte, že ve stavu klidu vypadáme trochu jinak, než vzrušení, a jak jsem řekl, jsem velikostí vybavený standardně.

No jo, to máte pravdu. Pane Mirku, jak jste na tohle vlastně přišel?
Přišli jsme na to s kamarádem, když jsme byli v Paříži. Bylo to tam za výlohou a my si řekli, že to vyzkoušíme, a každý jsme si jedny koupili.

A co Francouzky?
No právě, tohle asi funguje na všechny ženy, ať je Češka, nebo Francouzka, nebo možná i Eskymačka. Byl to opravdu zajímavý večer tehdy a hodně jsme se bavili.

Zeptám se jako žena – jak se to pere? Co v tom vlastně je?
Mám dvoje a peru je v ruce. Je tam zřejmě nějaký silikon.

Říkal jste, že máte dvoje, ale v Paříži jste koupil jedny. To se koupí i tady?
Já ty druhé pak koupil pro velký úspěch v Drážďanech. Nevím, jestli to tady mají, ale asi jo.

Mirku, toužíte po stálé partnerce?
Ano, jistě. Jestli najdu ženu, se kterou budu chtít žít a ona bude chtít být se mnou, tak jistě.

Řeknete jí to?
Nevím, asi... v tuhle chvíli bych řekl, že ne. Ale asi to bude hodně o tom, jak to pak vyhodnotím operativně. Co by byla ta která osoba schopna pochopit a co ne.

Tak vám přeji hodně štěstí a mnoho úlovků!


Co vy na to?

Už vás někdy při pohledu na muže –  po letmém pohledu na velice nadstandardně vybaveného muže, napadlo, že to, co vidíte, ještě nemusí znamenat, že je to nějaký „nadsamec“?

Že má prostě jenom push-up spoďáry? :-))

Co byste tomu svému řekly, kdyby se vám přiznal, že to, co jste viděla tehdy na mejdanu, byla jen vycpávka?

Jak hodnotíte Mirkovo chování?

Nemá nakonec trochu pravdu, že je to obdobný model jako ženští pomocníci vykreslení postavy?

Reklama