70 % nečistot na oblečení pochází z našeho těla
5f75dec7e3b07obrazek.png
Špína na oblečení je kombinací částic, které vlákna absorbují z venkovního prostředí, jako například kouř, emise nebo pyl, s často neviditelným znečištěním, které pochází z našeho těla, například v podobě potu nebo odumřelých kožních buněk. Tyto nečistoty tvoří dokonce 70 % z toho, co ulpívá na našem oblečení! Z toho vyplývá, že pro hygienickou čistotu je nezbytné odstraňovat nejen viditelnou špínu, ale i tu mikroskopickou, která se nachází uvnitř a mezi vlákny.

Za žluté skvrny v podpaží může pot a kožní maz

Pokud je neviditelné znečištění na oblečení ponechané nevyprané po delší dobu, můžou se na něm objevit nevzhledné žluté skvrny, oblečení zašedne nebo dokonce začne zapáchat. Je tedy nutné věnovat speciální péči stopám po potu a kožním mazu dříve, než se na oblečení projeví zažloutnutím – to už bývá většinou pozdě.

Žluté skvrny v podpaží jsou jedním z nejčastějších důvodů, proč lidé vyhazují oblečení

Co je nejčastějším důvodem, proč vyhodit oblečení? Dle nedávného průzkumu značky Ariel[1] to není ani změna vkusu nebo fakt, že daný kousek už vyšel z módy, protože v tom případě stále může posloužit někomu v okolí nebo pro charitativní účely. To žluté skvrny a zašednutí tkaniny můžou za to, proč tričko nebo kalhoty letí do koše.

Technologie PUREZYME™
5f75dee06f186obrazek.png
Více než polovina spotřebitelů uvedla, že neviditelná špína zůstává na oblečení dokonce i po vyprání. Značka Ariel proto vynalezla speciální Purezyme™ technologii, která odstraňuje skvrny a špínu neviditelnou pouhým okem a zaručuje hygienickou čistotu. Technologii najdete ve všech kapslích Ariel, které se dají koupit na českém trhu.

Kapsle Ariel Allin1 Ultra-Oxi

Kapsle Ariel Allin1 poskytuje efektivnější praní, takže nemusíte kombinovat více produktů, postačí jedna kapsle, která uvolňuje svoje složky v ten pravý moment během pracího cyklu, aby bojovala se špínou od první minuty. Vyzkoušejte výjimečnou prací sílu kapslí Ariel, která zaručí čištění do hloubky a nyní také odstraňuje neviditelnou špínu. Optimalizují celý prací proces a nabízí ještě vyšší úroveň perfektní čistoty.
5f75df2aeb054obrazek.png
Cena 329 Kč, počet kusů 44.

d.jpg Uchovávejte mimo dosah dětí.

[1] Studie „Neviditelné skvrny a špína na oblečení“ pro značku Ariel provedená na vzorku 500 respondentů v Polsku a 412 v Maďarsku, srpen 2020.

Reklama