Přemostění matrací

Máte ve dvojlůžku dvě samostatné matrace? A „rozčiluje“ Vás z jakéhokoli důvodu mezera mezi matracemi? Problém vyřeší jednoduché přemostění z PUR pěny, které se vloží mezi obě matrace. A je po problému

JMP

Opěrka na zeď

Máte postel umístěnou delší stranou u zdi? Nebo Vaše děti? Pak by se Vám možná hodila opěrka na zeď k posteli. Opěrku například oceníte, pokud máte chladnější zeď. Opěrka chrání zeď i lůžkoviny – ani jedno se o sebe neodírá. O opěrku se samozřejmě můžete v posteli při sezení i opírat. Opěrka je vyrobena z lehké PUR pěny, je opatřena potahem, který se nabízí v několika barvách. Potah je snímatelný a lze jej prát.

JMP

Cestovní polštářek z líné pěny

Polštáře z paměťové pěny asi známe všichni a řada z nás také nějaký vlastní. Tvarovaný anatomický polštář zajistí správnou polohu a podpěru krku a hlavy při ležení a řadě lidí tak pomáhá při problémech s krční páteří.

JMP

Cestovní polštářek Celsio Mini je „miniverze“ klasického anatomického polštáře. Rozměr polštářku je cca 20 x 25 cm. Polštářek je balený v efektním sáčku z funkční textilie, takže nezabere ani příliš mnoho místa. Polštářek je ideální na cesty – např. v hotelu nebo penzionu ho můžete položit na klasický polštář a vylepšit tak usínání i spánek. Polštářek se hodí i pod stan, můžete ho mít v autě nebo s ním cestovat třeba vlakem nebo letadlem. Polštářek Celsio Mini je také tip na hezký dárek, který potěší.

JMP Studio zdravého spaní

Reklama