Ať jsou malá, nebo velká, tak se s nimi hlavně chceme cítit dobře. Existuje několik vychytávek, které mohou život vašim prsům vylepšit a možná i v některých případech ušetřit peníze. Znáte všechny tyto tipy?

Prodloužené zapínání

prodlužovač

barvy

Košíčky vám sedí, ale objem už vás nenechá dýchat? Pak doporučujeme pořídit malý prodlužovač objemu podprsenky. Mají ho například ZDE.

Úprava do šatů s hlubokým průstřihem na zádech

dlouhý pás

prustrih

Máte šaty nebo tričko s hlubokým průstřihem na zádech a netroufnete si vyrazit bez podprsenky? Možná by vám mohl pomoci přidaný pás, který zadní zapínání sníží tak, jak potřebujete. Našli jsme ho například ZDE.

Silikonové vycpávky na tlačící ramínka

silikonové

podložka

Další skvělá vychytávka hlavně pro dámy s většími prsy. Silikonové podložky pod ramínka by nám mohly ulevit. Koupíte ZDE nebo také ZDE.

Proti propocení pod prsy

jidlo

prsatime

Znovu vychytávka hlavně pro dámy s velkým poprsím. Propocená trička v místě pod prsy nevypadají pěkně, a tak i na to už někdo vymyslel produkt, který jsme našli ZDE. Zda se v tom nepotíte ještě víc je otázkou.

Stahovač ramínek

stahovač

stahovč 2

Na tento trik pro „jinak“ střižená ramínka vršků a šatů už existuje mnoho produktů, a tak jsme vybrali dva nejpraktičtější. Najdete je například ZDE.


Další praktické věci jsou například oboustranné lepící pásky pro hluboké výstřihy, připínací ozdobná ramínka, nebo přelepky bradavek. Je ještě něco, co by vám k podprsenkám chybělo?

Reklama