Připravená k akci?

Samozřejmě ano – s našimi novými inovačními produkty z řady péče o pleť essence je teď vše velmi jednoduché kdekoli a kdykoli. Speciální sbírka výrobků, která Vám pomáhá vypadat vždy skvěle a cítit se výborně! Ve své kabelce nyní můžete mít vždy dokonalé vybavení pro každou příležitost – výrobky pocket beauty od essence – ty se hodí kamkoli!

Maximální péče za minimální cenu!

Vychytávky do kabelky od essence – pro všechny, kdo jsou neustále v jednom kole, ať už s přáteli, na okázalé párty nebo v zajetí nákupní horečky s nejlepší kamarádkou či na dalším super víkendu. Mýdlové papírky, fixační pásky, osvěžující sprej na obličej, balzám na rty, korektory na oči, prášek do koupele, zábaly na nehty, chladicí oční tampónky, deo ubrousky, speciální kosmetické štětečky nebo tuhý miniparfém – to vše jsou výrobky, které se hodí mít vždy po ruce a právě rozšířily naši rozsáhlou řadu. Výsledkem jsou chytré triky, které napomohou péči o Vaši pleť a poskytnou jí něco opravdu mimořádného. A zároveň se díky našim neuvěřitelně nízkým cenám budete bavit ještě dvakrát více – ať už jste ve městě nebo v pohodlí domova!

Sada „Pečuj o mě“
Klasické i inovační produkty v balení s úplně novým vzhledem.
Například minipouzdérko
Dokonalá manikúra nehtů v okamžiku: s naším pouzdérkem 6 v 1 budou Vaše nehty okamžitě vypadat zase skvěle. Včetně vysokého lesku!

 

Sada „Očistit & jít“
Čisticí produkty pro rychlé a účinné použití. Vhodné pro všechny typy pleti.
Například Čisticí prostředek na ruce
Nemáte si kde umýt ruce? Tento praktický gel na ruce, který můžete používat jak při cestování, tak doma, je zárukou čistých rukou. Prostě vmasírujte trochu gelu do dlaní, a to je vše! Nevysušuje pokožku, naopak obsahuje zklidňující složku.

Prostředky, které Vás zkrášlí během okamžiku
Inovativní všestranné zkrášlující prostředky, které doplňují naše klasické pečující produkty.
Například Tuhý parfém
Pro extra dávku svěžesti. Náš nádherně vonící tuhý parfém dá Vaší pokožce novou energii a zahalí ji do svěže ovocné vůně… Přesně pro ty chvíle, kdy potřebujete dodat svěžest.

www.rossmann.cz

Reklama