Další příspěvek, který by se skoro víc hodil k pondělnímu tématu, zaslala dnes čtenářka Tana M. Prohlédněte si její vychytané zelené kolo, se kterým se chystá do Holandska...

Vyrazte do Holandska na kole! Inspiraci pro vás má čtenářka Tana M.


Milá redakce, a čtenářky ženy-in.cz.
Zítra odjíždím na dovolenou do Nizozemí. Z Amsterdamu, pojedeme na kolech do Haarlemu, a pak k moři.
Je to moc pěkná cesta, už jenom tím že jedete po rovině, že nikde , ale opravdu nikde nepotkáváte permanentně na....rané lidi. Taky proto, že cesta na kole je velmi zdravá. Mé zhuntované tělo, od klientů, od manžela, od dětí potřebuje opravdu regeneraci. Nebudu mít sebou ani notás, ani telefon s internetem.
Přeji hezké prázdniny všem čtenářkám, které zde píšou, opravdové hezké příběhy ze svého života. Proto je „žena-in“ pro mně tím, co jsem dlouho hledala. Pravdivé příběhy, internetové vydání, pěkné témata a příspěvky.
Ženušky mějte se tady pěkně, po dovolené přidám pár fotek .

Tak zdravím AHOJ...
Tana M.

Tak to je to mé holandské kolo, v zeleném provedení...
A inspiraci se meze nekladou.

kolo

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 1. července 2011: Vychytávky z obchodů

  • jeden denNarazila jste v poslední době v obchodě na něco zajímavého? Sem s tím - pošlete tip ostatním čtenářkám!

Na vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže). Posílejte je v pátek 1.7.2011 do 14.30 hodin. V příspěvku nezapomeňte uvést, o jakou věc se jedná, jakou s ní máte zkušenost, kolik stála a kde jste ji pořídila. Když přidáte i fotku (prosím jen jednu), bude to úplně efektní! Za svůj příspěvek můžete získat zajímavou knížku z nakladatelství ARGO, a to: Jeden den od autora Davida Nichollse.

Reklama