Známá značka Garnier a její významná řada opalovacích přípravků  Ambre Solaire pro vás připravila skvělou letní vychytávku v podobě plastové „kapsičky“. Kasička má objem 75 ml, skvěle se skladuje a díky praktickému uzávěru nehrozí, že by se vám obsah vylil do tašky. Ambre Solaire Pockets jistě oceníte hlavně na cestách!

 

 

Ambre Solaire Pockets obsahují stejně jako klasické opalovací přípravky Ambre Solaire vysoce odolný UVA a UVB filtr Mexoryl SX.

Ambre Solaire Pockets představují praktické řešení, jak ochránit pleť před slunečním zářením, které si můžete vzít s sebou kdykoli a kamkoli – do kabelky, do batohu, do kapsy.  

 

Opalovací mléka jsou nyní na trhu se třemi opalovacími faktory:

  • nízká ochrana:    OF  4
  • střední ochrana: OF 12
  • vysoká ochrana: OF 30

 

 

Ambre Solaire Pockets je ochrana „šitá na míru“!

 

Malé praktické balení umožňuje každému vybrat si vhodný ochranný faktor dle svého fototypu.  Přípravky Pockets  s rozdílnými ochrannými faktory lze použít v závislosti na délce pobytu na slunci (vyšší OF na začátku opalování, rozdílné OF během dne v závislosti na intenzitě slunečního záření...).

 

Ekonomické řešení, které vám umožní měnit výši ochranného faktoru v průběhu dovolené bez zbytečného plýtvání.

Pevný praktický obal oceníte při sportovních aktivitách v přírodě nebo při pobytu na slunci.

 

Doporučená prodejní cena:                                                                   79,- Kč / 99,Sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Právě teď můžete vyhrát balíček s opalovacími přípravky Ambre Solaire pro celou rodinu!!! Soutěž probíhá ZDE. Užijte si léta a chraňte pokožku před škodlivými vlivy slunce!