Dobré jídlo a zábava, to je náš horký a voňavý tip!

Pizza

Italská kuchyně patří bezesporu k těm nejoblíbenějším. Těstoviny, saláty a především pizzy se stávají velmi vítaným a rychlým pokrmem zvláště v létě a v době dovolených, kdy nechceme trávit hodiny v kuchyni.

Pizza Buitoni je ideálním jídlem pro mnoho příležitostí, a nemusíte pro ni chodit do restaurace, tuto pizzu si můžete vychutnat i doma.  Stačí ji mít připravenou v mrazáku. Určitě se vám bude hodit, pokud čekáte návštěvu, nebo když se sejde celá rodina. Pizzu také milují děti, takže pokud malé strávníky postihne hlad, máte ji hned po ruce a ještě si s nimi díky pizze BUITONI (vyzkoušejte Piccolinis Cremosa a Tre fomragi) můžete zahrát hru!

Pizza má jméno BUITONI

Připravte si doma výtečnou italskou večeři! Pizza BUITONI s pečlivě vybranými ingrediencemi je to pravé pro Váš stůl. Čím italská kuchyně dobyla svět? Je jednoduchá, a přece tak nenapodobitelná. Hlavní tajemství totiž spočívá v důrazu na kvalitu a výběr surovin. Naším tipem jsou jedinečné pizzy BUITONI

Pizza a zábava, to je Party pack hra!

Je velmi jednoduchá a hlavně zábavná! Čekáte, až se Vám dopeče pizza Buitoni? Zabavte se zatím s  hrou pro celou rodinu, kterou si můžete zahrát díky pizze BUITONI Piccolinis.
Herní kartičky najdete na dvojitém balení Piccolinis Cremosa a Tre fomragi, ale všechny potřebné věci si můžete stáhnout i zde

Stáhněte si další kartičky, prostudujte si pravidla, nastavte si handicap a pusťte se do toho – s dětmi, kamarády nebo na party. K této hře je navíc rozšíření na webových stránkách Buitoni, takže se určitě inspirujte!

Reklama