Ve Starbucks si můžete vychutnat kávu přesně tak, jak ji máte rádi, ale baristé vám také ochotně poradí, jak ji zkombinovat s lahodnými dezerty a snacky z bohaté nabídky. Poradili jsme se s nimi a máme pro vás několik tipů, jak si svůj oblíbený nápoj vychutnat naplno.

st.jpg
 
Pokud preferujete kávu bez mléka a cukru, určitě sáhněte po lahodném Cold Brew. Tato za studena připravená káva vás překvapí plnou chutí a je skvělá v kombinaci se sladkými i slanými snacky. Zkuste ji zkombinovat s křehkými slanými rolkami, které v nabídce kaváren Starbucks najdete ve třech variantách – se sýrem, špenátem nebo pestem. Pokud preferujete něco sladkého, sáhněte po medových kuličkách nebo brownie.
 
Milovníci kávy s mlékem, kteří nedají během teplých dní dopustit na své oblíbené ledové latte nebo cappuccino, ocení širokou nabídku sladkých dezertů. Zkuste svůj nápoj při nejbližší návštěvě Starbucks doplnit o lahodnou novinku – Mini CroDots. Mini koblihy si můžete vychutnat ve třech příchutích – cukrová, s tmavou čokoládou nebo s bílou čokoládou. Pokud dáváte přednost klasice, ochutnejte některou z jedinečných příchutí makronek.
 
Ti, kdo si svou oblíbenou příchuť rádi dopřejí přímo v ledové kávě, například v podobě populárního Iced Caramel Latte, mohou svůj nápoj doplnit cookies, některým ze zmiňovaných dezertů, nebo sladkou chuť vybalancovat slanými rolkami.

st2.jpg
 
Pokud během dne nestíháte, můžete si svoji oblíbenou kávu i lahodný snack objednat až ke dveřím díky Starbucks Delivers prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo Foodora.

Užijte si nezapomenutelné chuťové kombinace ve Starbucks!

www.starbucks.cz
6475d7a55a40cobrazek.png

Reklama