A to doslova. Míchaný drink Cinzano Ginger je potěšením pro všechny, kteří preferují sladký život, ale hořkou chuť. Až ochutnají míchaný drink Cinzano Ginger, určitě nám dají za pravdu. Do sklenice s ledem stačí přidat 1 díl Cinzano Rosé a 2 díly Kinley Ginger Ale. Dokonalému požitku z koktejlu pak schází jenom plátek čerstvého citronu nebo kousek zázvoru. Pokud zastáváte sladší chutě i vůně, tak si zamilujete Cinzano Rosé. Jeho příprava je navíc jednoduchá – do sklenice s ledem přidáte 1 díl Cinzano Bianco, 2 díly Kinley Bitter Rose a navrch vaše oblíbené lesní ovoce, abyste měla drink sladký přesně tak, jak sladký chcete mít celý život! Potřebujete si prosvětlit sychravé dny a dostat se do dobré nálady? Vyzkoušejte Cinzano Tonic, který se skládá z 1 dílu božsky suchého Cinzano Extra Dry a 2 dílů Kinley Tonic Water. A až si drink budete připravovat společně s dobrou večeří, nezapomeňte do něj přidat kus okurky. Teď už si stačí jenom ťuknout. Na život!

c2.jpg

Produktový tip – Cinzano Rosé

Představte si romantický večer se svíčkami... Chybí vám k dokonalosti ještě něco na chuť? Cinzano Rosé je perfektním míchaným drinkem pro romantickou duši, jako jste vy. Jeho příprava je navíc jednoduchá – do sklenice s ledem přidáte 1 díl Cinzano Bianco, 2 díly Toniku Bitter Rose a navrch vaše oblíbené lesní ovoce, abyste měla drink sladký přesně tak, jak sladký chcete mít celý život! CIN CIN!

Produktový tip – Cinzano Tonic

Že zelenina patří jenom do salátu? Ale kdepak! Stejně tak, jako milujeme zdravá jídla, tak zbožňujeme svěží míchané drinky! Cinzano Tonic si navíc zvládnete připravit úplně sami. Stačí ve sklenici s ledem spojit 1 díl božsky suchého Cinzano Extra Dry s 2 díly Kinley Tonic Water a nechat se unášet lehkou svěží chutí. A až si drink budete připravovat společně s dobrou večeří, přidejte do něj ještě kus okurky a řiďte se s námi heslem „stay fresh“!

61e6c048a7ed7blobid0.jpg

Produktový tip – Cinzano Ginger

To, že zázvor pomáhá na bolest v krku, nám radily už naše babičky. Není proto na čase prozradit jim, že může podporovat i dobrou náladu? Až ochutnají míchaný drink Cinzano Ginger, určitě nám dají za pravdu. Do sklenice s ledem stačí přidat 1 díl Cinzano Rosé a 2 díly Kinley Ginger Ale. Dokonalému požitku z koktejlu pak schází jenom plátek čerstvého citronu nebo kousek zázvoru. Na zdraví!

Produktový tip – Cinzano, míchané drinky

Tradiční italský aperitiv Cinzano zdobí naše stoly více než 260 let. Společně s olivami či slanými tyčinkami nás přenáší do slunné Itálie, odkud se nám nechce zpět. Nyní přichází s jednoduchými recepty na svěží drinky, které jsou určeny pro všechny, kdo svůj život oslavují v celé jeho sladkosti i hořkosti! K romantickému Cinzano Bianco patří Kinley Bitter Rose a chuťově plné Cinzano Rosé můžete kombinovat s Kinley Ginger Ale. Cinzano Extra Dry zase skvěle pasuje k tradičnímu Kinley Tonic Water. Je jenom na vás, který se stane tím pravým!