Vyhrajte romantický víkend v Itálii s Rio Mare!

Květen je měsícem lásky, se kterým se pojí i romantické výlety a objevování nových koutů světa. Proto si pro Vás značka Rio Mare připravila soutěž o cestu do Itálie, do země, která je pro lásku jako stvořená. A jak soutěžit? Stačí si koupit jakékoliv výrobky Rio Mare alespoň za 100 Kč, uschovat si účtenku a odpovědět na soutěžní otázku na internetové stránce www.riomare.cz.

Rio mare

Vaší zamilovanou chvilku podtrhne pravá italská chuť tuňáka Rio Mare, pro jehož výrobu se, díky přísným kritériím na výběr tuňáka, používá pouze maso nejvyšší kvality, které je dále pečlivě a šetrně zpracováno bez jakýchkoliv konzervačních látek, či dochucovadel. Maso vyniká svou jemností, kompaktností a díky přidání olivového oleje se špetkou mořské soli vzniká ideální kombinace přinášející neobyčejné chuťové zážitky.

Rychlý tip na recept s tuňákem Rio Mare:

Bruschetta s tuňákem

Rio mareČasová náročnost: 10 minut - Ingredience na 1 porci:

2 plátky celozrnného chleba 

1 sáček tuňákových kousků Rio Mare Sandwich 

hrst cherry rajčátek 

majonéza

několik listů rukoly

  • Plátky chleba otoustujte nebo na sucho opečte na pánvi. Mezitím nakrájejte rajčátka na drobné kousky. Opečené plátky chleba potřete trochou majonézy, na ní rozložte několik lístků rukoly. 
  • Nyní otevřete sáček tuňákových kousků Rio Mare Sandwich a tuňáka rozprostřete na rukolu. Jako poslední vrstvu navrstvěte nakrájená rajčátka. Na závěr bruschettu ozdobte ještě kouskem majonézy a dvěma lístky rukoly.

A chutnou svačinku máte hotovu!

Reklama