Pití čaje pro mnohé z nás znamená hodně. Je to příjemný rituál, u kterého si odpočineme, nemyslíme na stresy a trápení. Dotek teplého hrnečku s voňavým čajem v nás vyvolává hřejivé pocity jistoty. Je to vždy čaj, který symbolizuje úlevu, relaxaci a uzdravení. Je to pití čaje či kávy, které spojuje setkání přátel. Ne nadarmo Angličanům tak dlouho vydržela jejich dávná tradice čaje o páté – krátké zastavení v celodenním běhu dělá opravdové divy.

 

Klid a pohoda především musí vycházet z nás samých. Není nejspíš lepší recept než si v každodenním shonu najít chvíli sama pro sebe nebo se svými blízkými, a prostě si jen tak pohovět a popovídat. Čaj navíc velmi příjemně povzbudí, osvěží a doplní tolik potřebné tekutiny.

 

Lipton je značka kvalitního čaje, kterou vám nemusíme představovat. Čaj Lipton Yellow Label pijí lidé po celém světě už více než 100 let. Určitě si vybavíte chuť unikátního černého čaje, který se míchá z třiceti různých druhů čaje tak, aby byla zaručena vždy stejná chuť a kvalita.

 

Věděli jste, jak může být šálek černého čaje dobrý?

  • Že jeho antioxidační efekt je velmi podobný efektu šálku zeleného čaje? Antioxidanty pomáhají chránit vaše tělo proti působení škodlivých volných radikálů.
  • Že černý čaj obsahuje poloviční množství kofeinu než je v kávě, ale i přesto Vám pomůže osvěžit vaši mysl a tělo díky obsahu theaninu?
  • Že můžete vypít až 5 šálků čaje denně, aniž byste se museli bát dehydratace? Čaj je po vodě nejvhodnější nápoj pro váš denní pitný režim.
  • Že 100 ml čaje obsahuje pouze 1 kalorii, a tak přispívá k udržení vaší požadované váhy?


Pozor, novinky!

Lipton si pro podzimní období připravil dvě lahodné novinky, které ocení jistě ti, kdo mají rádi zelené čaje. Jedná se o Zelený čaj Pure a Zelený čaj s mátou.

 

Odhalte svět čajů Lipton, dozvíte se více o čaji a jeho účincích, poznáte naše znalosti a nadšení pro tento báječný nápoj a prohlédnete si naše plantáže v Keni. Více se o čajích Lipton dozvíte na www.lipton.cz.

Reklama