Užíváte si krásných letních dnů? Plánujete dovolenou a chystáte se k moři? Aby vám radost se slunečných dní , paprsků a nadcházejícího létního období vydržela co nejdéle, důkladně se postarejte o svoji pokožku. Pouze pokožka, o kterou je správně postaráno si udrží zdraví a zachová krásu i během horkých slunečných dní.

Pokud už patříte k těm, kteří mají první opalování této sezóny za sebou, nebo vás teprve čeká, nezapomeňte použít kávový peeling MARK face and body. Díky němu bude vaše pokožka příjemně prokrvená, zbavená odumřelých částeček, hydratovaná a proto připravená na opalování. Všechny tyto pozitiva vám MARK scrub může dopřát díky příznivým účinkům ingrediencí, ze kterých je složený. Jsou to káva robusta, hnědý cukr, mořská sůl, mandlový olej, kokosový olej a vitamín E.

Mark

Káva robusta podpoří cirkulaci krve a vaši pokožku příjemně prokrví. Hnědý cukr a mořská sůl z něj odstraní odumřelé a suché částečky a tak přispěje k tomu, že se na něj účinek slunečných paprsků uchová delší dobu. Mandlový olej a kokosový olej ošetřenou a prokrvenou pokožku vyživí a a dodají  jej potřebnou hydrataci a to bez ucpávání pórů. Vitamín E je silný antioxidant. Zabezpečí, že se obnoví struktura kůže a zároveň ji bude chránit před vnějšími vlivy počasí.

Mark

Takto ošetřená pokožka bude připravená na pravidelnou dávku slunečných paprsků Nezapomeňte však, že tak jako si pravidelně ve zdravé míře dopřejete  opalování, tak si pravidelně dopřejte i kávové peelingy MARK face and body. Proto si jednou nebo dvakrát do týdne vyhraďte na sprchu pár minut navíc a použijte MARKa. Na svoji pokožku ho naneste ve sprše nebo ve vaně, jemně ho vmasírujte a nechejte ho chvíli působit. Po pár minutách ho důkladně smyjte vodou a vychutnávejte si jemnou, hydratovanou a voňavou pokožku. Pokud vytrváte a ze scrubování a si vytvoříte pravidelný rituál, zjistíte, že MARK face and body vám pomáhá bojovat s nedokonalostmi pokožky jakými jsou celulitida, strie, akné nebo suchá pokožka.

Mark

Na výběr máte kávový peeling MARK face scrub v 5 vůních:

  • originál (káva)
  • čokoláda
  • citrus
  • pepermint
  • kokos

Pro horké dny je ideální chladivý pepermint nebo svěží citrus. Osvěžení dodá i letní limitka MARK Coffee Watermelon. Díky němu můžete melounové osvěžení dopřát i  své kůži.

Mark

MarkPři starostlivosti o pokožku nezapomínejte ani na svoje rty. Ty si také zaslouží vaši pozornost. Jejich pokožka je velmi citlivá a proto se na nich účinek slunečných paprsků může projevit velmi rychle. Nepříjemnému popraskání a vysušení rtů se můžete jednoduše vyhnout díky pravidelnému používání MARK Coffee Lips. Tento set je složený ze dvou produktů – scrubu a balzámu na rty. Díky scrubu z rtů odstraníte odumřelé a suché částečky, prokrvíte je a vyživíte. Balzám je dostatečně hydratuje a krásně zjemní. Vaše rty tak opět budou krásné, svěží a svůdné.

Reklama